Hafta Sonu Kombinleri

Hafta Sonu Kombin Önerileri

Özellikle çalışma hayatı içerisinde olan kişilerin özlemleri hafta sonlarıdır. Çünkü iş ortamından çıkıp kendi özel isteklerini gerçekleştirmeleri ve rahat huzur bulabilecek saatler geçirmek istemeleridir. Güzel hafta sonu gezmelerin de giyeceğimiz kıyafetler de önemlidir. Bizde sizlere güzel hafta sonu kombinleri ile ilgili bir makale hazırladık.

Hafta Sonu Kombinleri Photo Gallery2019 Hafta Sonu Kombinleri

Yapacağınız kombinlerle hafta sonları rahat,hareketli ve tarz olmasına dikkat etmeliyiz. Mesela diz üstü bir kaban ve altına ispanyol paça bir pantolonlunuzu ekose bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. hafta için ve hafta sonu vazgeçilmez olan kot pantolonlarınız ve özellikle kot etekle yapacağınız kombinler ile daha genç .dinamik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Spor ama ışıltılı bir görünüm istiyorsanız, kadife bir sweatshirt ve parlak spor ayakkabılar aradığınız kombinler arasındadır.

Yazlık Hafta Sonu Kombinleri

Hafta sonu kıyafetleri rahat olmalıdır. Kombileriniz de ışıltılı kumaşların ve doygun renklerin bolca yer aldığını görüyoruz. hafta sonu gece gezmeleriniz de sezonun olmazsa olmaz detayı olan fileyi de ister çorabınızda, ister bluzunuzda kullanabilirsiniz. Ev içi gezmeleriniz de ön plana taytlar ve bodyler çıkıyor. Saç ve makyaj konusunda özenli olmayı ihmal etmeyin. Bir jean, bir bluz ile gayet şık olmanın yolu, iyi bir saç ve makyajdan geçer. Gece gezmelerinizde dekolte konusunda kendinizi kısıtlamayın. Tüller, fileler, parlak kumaşlar size önerebiliriz.

 

Yorum Yaz