Günlük Spor Giyim İçin Stil Önerileri

Sofistike ve ilham veren koleksiyonlarıyla ilgi çeken tasarımcı, bu ay okuyuculardan gelen spor giyimle ilgili soruları yanıtladı. Bora, spor kombinlerinizi oluşturmadan önce markaların ünlü tasarımcılarla yaptığı iş birliklerinden ortaya çıkan parçaları tercih ederek iddia yaratmanızı öneriyor.

S Salonda ya da açık havada spor yaparken stilimi korumak için neler yapabilirim?

C Spor salonunda şıklık için markaların tasarımcılarla yaptıkları iş birliklerini takip edin. Örneğin Adidas’ın Stella McCartney koleksiyonunda birbirinden güzel parçalar bulabilirsiniz. Beymen’de satılan Lucas Hugh markası da favorilerim arasında. Koşu ayakkabısındaysa Asics’in modelleri vazgeçilmezim.

S Spor çantasının olmazsa olmazları sizce neler?

C Cam şişeli su matarası sağlık açısından iyi bir tercih olacaktır. Şık bir tayt, spor sutyeni ve koşu ayakkabısının yanı sıra sporu eğlenceli bir hale getirmek için kulaklık ve tabii ki spor yaparken eşyalarınızı koruyacak dolabınız için rarklı bir asma kilidi çantanızda bulundurun.

Günlük Spor Giyim İçin Stil Önerileri Resimleri
S Spor yaparken fazlalığım olan bölgeleri kapatmak için nasıl taktikler uygulayabilirim?

Lululemon (shop. lululemon.com.) gibi sıkı kumaşlı, toparlayıcı taytları tercih etmelisiniz. Bu taytlar fazlalık bölgelerinizi kamufle ederek sizi sıkı bir görünüme kavuşturacak. Bu sayede rahatça hareket edebilirsiniz.

S Spor sonrası katılacağım bir programa hızlıca hazırlanabilmek için ne gibi stil tüyoları önerirsiniz?

Sağlıklı görüntüyü kaybetmemeye özen gösterin. Saçlarınıza maşayla ufak bir düzeltme yapıp, Benefit: allık ve Diorshow maskarayla da canlılığınızı koruyun.

Yorum Yaz