Günlük Kıyafet Kombinleri ve Stil Önerileri

Merhaba, bugün sizlere vintage hasır çantaları günlük kıyafetler ile nasıl kombinleyeceğinizi anlatacağım. Yaz deyince akla plaj çantaları,hasır çantalar, güneş gözlükleri, mayolar, şapkalar geliyor. Ben de bugün sizler için hasır vintage bir çanta seçtim. Yetmişlerden gelen bir çanta bu. Gördüğünüz gibi gayet de temiz ve kullanışlı bir çanta.

Bu çantayı günlük bir kıyafetle kombinlemeyi tercih ettim. Siyah basic bir t-shirt kullandım bunun için. Bandana desenli bir etek kullandım. Bandana etek her ne kadar seksenlerin sonu doksanların başında çok fazla popüler olsa da, Bandana ve bandana deseni,şimdi de yine gündemde. Bu etek günlük bir etek değil aslında.Yeni bir etek değil. Vintage bir etek, onu da belirtmeden geçmeyelim.

Günlük Kıyafet Kombinleri ve Stil Önerileri Photo Gallery




Bu kıyafetime uygun bulduğum için bu şekilde modern bir görüntü yakaladığımı düşünüyorum. Bu vintage hasır çanta yetmişler dönemine ait bir çanta, yine… Bu çantayı sezon trendi olan tulum ile kombinlemeyi tercih ettim. Siz de biliyorsunuz ki, bu sezon tulum çok moda, dolayısı ile onu da vintage bir parça ile tamamlamayı seçtim. Bu vintage çanta yine diğerleri gibi yetmişler dönemine ait bir çanta.

Yalnız bu çanta hasır değil. Bu örme yani makrome örgü adını verdiğimiz bir çanta. Gayet yazlık bir çanta görmüş olduğunuz gibi Bunu, bu haki elbise ile modern elbise ile kombinlemeye karar verdim. Vintage takılar kullandım ve yine modern bir görüntü yakalamaya çalıştım. Bugün vintage hasır çantaları günlük hayatımızda nasıl kullanabileceğimizi anlattım. Soru, yorum ve önerilerinizi yazının altına yazabilirsiniz. Ayrıca vintage ile ilgili bilmek istediğiniz herşey bu 3kmoda da…

Yorum Yaz