Geniş Kalçalı Bayanlara Yakışan Elbise Modelleri

BACAKLAR VE POPOLAR SOKAĞA ÇIKTI

Seksilik bu sezon en çok popo ve bacaklara vurgu yapıyor. Geçtiğimiz eylül ayında gerçekleşen ve markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarına yer veren moda haftalarında podyumlarda yarı çıplak salınan modeller yaz mevsiminin oldukça “sıcak” ve “hafif” geçeceğinin habercisiydi. Saint Laurent’ın mini etekli rock’n’roll kızları arasında yağmur botları, deri montu ve şeffaf tişörtünün altından görünen renkli külotuyla arzıendam eden model seksapelin doruğundaydı.

Yeni teknikler ve yeni kumaşlar üzerinde çalışmayı sevdiğini her fırsatta dile getiren İspanyol markası Loewe’nin yetenekli Kreatif Direktörü Beyonce, Kim Kardashian, Rihanna, Amber Rose ve Lady Gaga gibi isimlerin kıvrımlı, geniş kalçalı vücut imgesini nasıl popülerleştirdiğinin altını çizelim. Büyük poponun ivme I kazandığı son yıllarda Amerika ve özellikle Latin Amerika’da “Jennifer Lopez kalçası” gibi nitelemelerle kalça büyütme ve şekillendirme ameliyatlarının salgına dönüştüğünü biliyoruz. Arkaya doğru yüksekte duran yuvarlak ve sert kalçalı Latin popolarının aksine Avrupa’da küçük popolar revaçta.

Popoların sergilenmesi ve yüceltilmesini 2000’li yıllardan I itibaren önem kazanan ve müzikten modaya farklı sektörleri etkisi altına alan hip-hop kültürüyle açıklayan ünlü trend tahmin ajansı Nelly Rodi’den Alexandra Jube, “Hip-hop dışında ayrıca insanların artık göğüs görmekten sıkılması da önemli bir faktör.

Geniş Kalçalı Bayanlara Yakışan Elbise Modelleri Resimleri
Geniş Basenli Bayanlara Yakışan Abiye Elbise Modelleri | Pembe Geniş Basenli Bayanlara Yakışan Abiye Elbise Modelleri | Pembe Lipödem bei Promis (Beyonce)? - Smalltalk - Lipödem Board. Modelleri Bayanlara Yakışan Elbise Modelleri Elbise Modelleri GenişAccount SuspendedBasenli Bayanlara Yakışan Elbise Modelleri | Samsun365.Com Samsun

Yorum Yaz