Fransız ev tasarımı

Fransız ev tasarımı

Fransız mimar ve tasarımcılar; 7 binyıl için özel bir çalışma yaptılar. Duvarları karıştırdılar, mekânları çoğaltarak kenti tekrar yaratıp, yarının evleri için yedi örnek tasarladılar. Ütopya ile teknolojinin kesiştiği noktada…

CHRISTOPHE COPPENS Kronolojik yığılmalar

Clıristoplıe Coppens, Brüksel de aldığı konservatuar eğitiminin ardından kendi aksesuar markasını ve Bruge deki mağazasını açmadan önce, Voli ji Yamamoto ve Lolita Lempicka’nın yanında moda dünyasına adım atmış. 1992 yılında ilk tiyatro oyuuu vesilesiyle, obje tasannu konusuna yöneliyor. Bugün ise hem tasarımcı, hem de dekoratör kimliğim taşıyor. Hayalindeki binayı tasarlarken ve geleceği oluştururken, geçmişten destek alıyor. Mekânın kaçınılmaz yokluğu, eski evlerin yenilere bir temel oluşturmasına vardımcı oluvor: “Mekânda veni bir duvgu . Onun puzzle ı. ‘ ınekân birliktelikleri inden ve “çeşmelerle giydirilmiş” damlardan meydana geliyor. Binanın bölümleri ise iki vüz odadan daha az değil yaşanılan zamana ve ifade etmek istediğiniz duygulara göre değişiyor. “Asla açılmayan ve bulunamayan bir oda da unutulmamış, bu geleceğüı evinin tasarımında.

Hareketsiz insan

Venedik’te doğan ancak yirmi yıldır Paris’te yaşayan Pucci de Rossi, değişik yeteneklere sahip bir tasarımcı. 1 unç ise onun en çok sevdiği ve heykelmobilya yapımında kullandığı bir materval. “Genel göçebelik akımına karşı çıkarak evinde çalışan Rossi için modüler vaşauı öncelik taşıyor. “Azami derecede alanlardan istifade ediyor”. Geleneksel ölçülerdeki bir mekanda (200 ur. iki katlı), mutfak ve banyo katta sabit kalıyor.

Dört küp oda. hidrolik ve elektronik bir sistem sayesinde aşağı ve vukarı hareket edebiliyor. 100 ur lik bir yatak odası.

100 nrlik çalışma odası, 100 ur lik oturma odası,

100 nrlik salon, (toplam 400 nr, ve lüks molfyöJtmrrirHşkiriîir kata taşınmasıyla .JıaSiTanan 100 nr lik boş bir mekân.

Fransiz Mobilya ve Ev Tasarimlari 18 – Mobilya Günlüğü

Fransız ev tasarımı Resimleri
Geleneksel Fransız Mobilya ve Ev Tasarımları – Mobilya Günlüğü

Geleneksel Fransız Mobilya ve Ev Tasarımları – Mobilya Günlüğü

YENİ EVLENECEK OLANLAR İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ Kadınzade

Fransız Tarzı Romantik Taş Ev DEKOmag – Dekorasyon Magazin …

Ev Dekorasyonu İle İlgili Bilgiler En Moda Tasarım

fransiz-ev-dekorasyonu-5 – Kadinlive.com

Yorum Yaz