Faik Sönmez Elbise Modelleri

KADİFE GUCU FAİK SÖNMEZ’DE

Tüm koleksiyonunu 38 bedenden 52 bedene kadar geniş bir yelpazede hazırlayan Faik Sönmez, yeni sezona iddialı bir başlangıç yapıyor. Birbirinden göz alıcı ve kullanışlı, sayısız tasarımın başrolde olduğu yeni sezonda, dünya modasının trendleri sonbahara göz kırpıyor.

BU AY BİTMEDEN SAĞLIKLI HAYATIN ANAHTARI

Lider soya sütü üreticisi Alpro Türkiye’de 10. yılını kutluyor. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenler ve formunu korumaya çalışanlar için ideal olan Alpro ürünleri, tamamen doğal, bitkisel ve laktozsuz içeriği ile sağlığından ödün vermeyenlerin tercihi.

YENİ SEZONDA COOL BİR DURUŞ

Sonbahar/Kış koleksiyonunda sokağın yüksek enerjisinden ilham alan Tvvist, sezon trendlerini kendine has detaylarla yorumlayarak kalabalıklardan sıyrılıyor, şehir hayatının dinamizmini gardıroplara taşıyor.

NOSTALJİK VE İDDİALI

Roman, nostaljik ve iddialı bir sezonu karşılıyor. Jakarlar, üç boyutlu aplikeler, tüller ve dev fiyonklarla feminenliğini ortaya koyarken, renkleri ve desenleri yeniden yorumlayarak, modern ve güçlü kadını adeta geçmişte yolculuğa çıkartıyor.

M-ONEP’TEN ÖZEL BAKIM

Türkiye’nin ilk güzellik klinik markası olan M-Onep Klinikleri; yazın kuruyan, soluklaşan ciltler için “yoğun nem ve ışıltı bakımı” hazırladı. Bronzluk ertesi gerilen ciltler yatıştırılıyor ve yenileniyor.

BİR ERKEK NE İSTER?

Hemington Sonbahar/Kış triko koleksiyonu, “mükemmellik” anlayışından yola çıkarak tasarlandı. Koleksiyon, yumuşak ve doğal dokularla mükemmeliyetçi bir ruhu yansıtıyor.

Faik Sönmez Elbise Modelleri Resimleri
faik-sonmez-yaz-sezonu-2_1.jpg

moda-bayan-giyim-2015-2016-kis-modasi-2015-2016-yaz-modasi-.jpg

2013-ilkbahar-yaz-faik-sonmez-büyük-beden-takim-elbise.jpg

faik-sonmez-elbise-modelleri-2015_4.jpg

faik-sonmez-buyuk-beden-bayan-elbise-modelleri-kadin-moda.jpg

faik-sonmez-elbise-2013-7.jpg

faik-sonmez-elbise-2013-8.jpg

faik-sönmez-büyük-beden-elbise-koleksiyonları.jpg

Yorum Yaz