ERKEKLERE YAKIŞACAK ELBİSELERİ BULMANIN İPUÇLARI

KANER KIVANÇ

Gardırobunuzdaki koyu kıyafetleri bir süreliğine unutun. Yazın enerjisine ayak uydurup farklı alternatiflere yönelin. Pastel mavi takımınızla eşleştireceğiniz kontrast renkler sayesinde, yaptığınız işler kadar stilinizle de konuşulacaksınız. Tatil programı olanlar için farklı destinasyonlara ait stil önerileri hazırladık. Unutmamanız gereken, yükselttiğiniz renk çıtanızı şort-mayolarınıza da yansıtmak. Stilinde cesur adımlar atmayı sevenlere önerimizse nane yeşili şort-ceket takımlar ve mevsim dinlemeyen sarı yağmurluklar. Bu yaz tarzınızı biraz canlandırıp renginizi belli etmeye ne dersiniz?

Ceket, pantolon ve tişört: Next 322, 150 ve 25 TL

BASKIDAN JAKARA, HERKESE YAKIŞACAK DESENİ BULMANIN İPUÇLARI

Geometrik desen bu sezon lider. Dikkat çekmeyi T sevmeyenler, mikro desenli indigo gömleklere göz atın.

İri ve uzun boylular, büyük makro desenlere yönelin.

Ekose de desen elbette ancak kendisi bu sezon ikinci ligde.

Maskülen çiçekler ve şal desenlerini atlamayın. Mürekkep mavisine lacivert tonlarda baskı ve jakarların peşine özellikle düşün.

Mayoda cüret sınırlarınızı genişletin; kaleydoskop ve çiçek desenlerine göz atın.

Londra’yla Japonya arasında giysilerden objelere farklı şekiller kazandıran sanatçı, 2010’da yaşamını kaybetti. Louis Vuitton erkek koleksiyonu artistik direktörü Kim Jones, 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunda Nemeth’ten ilham alarak, onu tanımayanlara anlatmak, tanıyanlara hatırlatmak istedi.

DESENDEN FORMA, ARTİZAN NEMETH’E SAYGI ENİNE BOYUNA DESEN

Desen sizce trendlere uyum göstermenin simgesi mi, yoksa kılığınızı sıkıcı bir tavırdan kurtarma metodu mu? Kararınızı verebilmek için biraz daha yakından bakın.

ERKEKLERE YAKIŞACAK ELBİSELERİ BULMANIN İPUÇLARI Resimleri
Erkek Giyim › Modelleri Fiyatları 20152013-2014 Erkek Yaz Modası,Yazlık Giyim Kombinleri, Yazın en Trend . : Coach 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Giyim Koleksiyonu | elitstil.comerkek giyim, erkek giyim önerileri, erkek stili, erkek giyimde moda -Yaz-Erkek-Spor-Koleksiyonu-3 | Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim coach-ilkbahar-yaz-2016-erkek-giyim-koleksiyonu-9MANtoMEASURE: What to Wear with Green Chinos2011 Erkek Giyim Yaz Modası - Sanalda1numarAErkek yaz giyim tarzı ve önerileri2013 H&M İlkbahar Yaz Erkek Giyim makalesine geri dönErkek yaz giyim tarzı ve önerileriyaz erkek giyim modasi | Bilgizmo.comCalibre Clothing - Spring/Summer 2011-12 Menswear Fashion | Australian

Yorum Yaz