Erkek Takım Elbise Modelleri 2018

BOMBER’LA YENİDEN

Neredeyse her erkek koleksiyonunda karşımıza çıkan Bomber ceketler farklı kumaşlara sahip tasarımlarla 50’lere ışınlıyor.

SOKAK PİJAMASI

Büyük moda devlerinin koleksiyonlarındaki uzun sabahlıklar, pijamayı andıran çizgili ve kareli takımlar sezonun rahatlık ve şıklık adına en ilham verici parçaları.

Teni sezonda erkek modası bir öncekine göre daha cesur. Mesela pijamayla sokağa çıkmak iyi birfikir olabilir mi? 50’lerin asi ama centilmen erkeği hangi parçayla yaşamaya devam ediyor? utkan şİar canevİ

Erkek Takım Elbise Modelleri 2018 Photo Gallery
BAHARIN ANA KARAKTERİ

Sezon klasiği beyaz pantolonlar yine gardıropta Chino ve denim olanları açık renkli parçalarla birlikte denemeye ne dersiniz?

HALA MODA

Dönem stilleri güncelliğini yeni yorumlarla koruyor. Modern detaylarla 70’lerin havasında geçen sezon, 80’lerin geniş yakalı gömlekleri ve baskılarla bir arada.

Bunaltan sıcaklarda kurtarıcımız şortlar. Bu kilit parça artık daha kısa. Prada, Gucci gibi moda dünyasının başrol oyuncularının yön verdiği bu plaj ilhamlı trendi sevenler el kaldırsın!

Biraz romans, biraz da 90’lar. Saten ve dantel elbisenin içine saklanmayacak kadar çekici dokular, “ilkbahar-yaz koleksiyonlarının anahtar parçası hangisi?” sorunun cevabı; iç gösteren, saten ya da iç çamaşırlarını hatırlatan elbise ve üstler.

Dişi tarafı baskın mod, taze ve romantik parçalarla vücut buluyor, Trend, saçlardaki örgüler ve makyajla Viktoryen bir görünüme yaklaşıyor, düz ayakkabılar ve Mary Jane’lerle 70’lere dokunan bir masumiyet yakalıyor.

Yorum Yaz