En ucuz tatil seçenekleri 2016

Resort savasları

Resort haftası bitti. Palm Beach’ten Seul’e, oradan Fransız Riviera’sına kadar uzanan haftada Louis Vuitton, Chanel ve Dior arasındaki kıyasıya rekabet devam etti. Raf Simons, Dior’a yine sade dokunuşlarla müdahale etti. Lagerfeld, tam 95 parçalık rengarenk koleksiyonuyla rekora imza attı. Nicholas Ghesguiere’se gene farklı dokular ve kesimlerle Vuitton kadınını bastan yarattı.

CAPRI TATİLİ

Capri’degün batarken parmağımızda bu lavanta, mercan ve su yeşili renkli yüzükler olsun istedik. Pomellato’nun Capri serisi, Ada’nın ruhuna uygun renklerve kokularla var olmaya devam ediyor.

HAYDİ PLAJA…

Plaj için yanınıza alacağınız birkaç harika peştamal ve seksi bikiniler… Tabii kombine ek olarak bol bol su ve yüksek korumalı güneş kremi… Nuub and The Gang birbirinden eğlenceli peştamallar yapmış, Dölce Mare, Tory Burch ve Proenza Schouler de en seksi bikinileri….

ESPADRIL TUTULMASI

Plajda tokyo giymeye son. Hem şehirde hem plajda bu yaz bu espadriller kıyafetlerimizi ısıtacak. Süet püsküllüsü, çiçek işlemelisi veya dantellisi… Ooo piti piti zamanı…
Yılbaşı tatil önerileri! Yılbaşında nereye gidilir? Ucuz yılbaşı … 3KModa

En ucuz tatil seçenekleri 2016 Photo Gallery
En ucuz tatil seçenekleri 2016

Türkiye’de En Ucuz Tatil Yapılacak 10 Yer – Biletall Blog 3KModa

En ucuz tatil seçenekleri 2016

Yorum Yaz