En iyi Yoga Müzikleri

Kendi varlığımıza odaklandığımız, doğal tüketim, sağlıklı beslenme, spor, yoga gibi yaşam kalitemizi artıran başlıkları günlük hayatımıza entegre etmeye çalıştığımız zamanlarda müziğin ne derece şifalı olabileceğinin farkında mıyız?

Vücudumuzun farklı alanlarıyla ilişkilendirilen yedi ana çakramız ve çevremizde oluşan enerjiler arasındaki dengeyi anlamak, yaydığımız ve algıladığımız vibrasyonlardan geçiyor. Bunların en eski bilineni ise müzik ibadet müzikleriyle şifa bulmaya çalışan antik inançlar, yakın tarih Batı ezgileri ile farklı kültürlerin füzyonu halinde güncelliğini koruyor.

Size, Yoga’nın rockstar’ı olarak kabul edilen Krishna Das’ın, yine Hint ibadet müziği Kirtan’ı esas alan Snatam Kaur Khalsa ve eklektik Doğu ve Batı müziğinin öncüsü Jai Uttal’m tınılarının bulunduğu, iç huzur ve mutluluğunuza bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacak bir liste sunuyoruz.

Müziği kulak zevkinizin ötesinde ruhunuz için dinlemeniz zihninizde bambaşka kapılar açacak.

Birçok enstrüman, ezgi ve antik dillere dayalı fonetiklerin büyülü dünyası, yoğun hayat temponuzda kısa bir süreliğine de olsa kendinizi dinlemenizi ve dinlendirmenizi sağlayacak.

Eklektik Doğu ve Batı müziğini harmanlayan müzisyenlerden sizin için seçtiklerimiz.

Krishna Das – Baba Hanuman Jai Uttal – Ganesha Sharanam

Snatam Kaur Khalsa – Mul Mantra Wah! – Jai Ma

Rasa – Gauranga Karuna Ty Burhoe – Presence

Shantala – PurnamadahStres İçin Dinlendirici Müzik Meditasyon Yoga – Meditasyon – Spa … 3KModa

En iyi Yoga Müzikleri Resimleri
En iyi Yoga Müzikleri

5 Saat Ruhu Dinlendiren Müzikler – Meditasyon – Yoga – Spa – Masaj … 3KModa

En iyi Yoga Müzikleri

Yorum Yaz