En İyi Yemek Tarifi Uygulaması

HOBİDEN PROFESYONELLİĞE

UYGULAMASI NEDİR?yılında Tarif Küpü uygulamasıyla İOS platformuna geçlim. Burada günlük yemek menüleri paylaşmaya devam ellim.yılında yine iOS platformunda, yemek tarifleri barındıran ama bir parça kadın içeriği de bulunan Tabule Dergi’yi aylık yayınlamaya başladım. Tarif Küpü ve Tabule Dergi’nin yanı sıra yemek tariflerimi İngilizce olarak paylaştığım Stylish Recipes isimli üçüncü bir uygulamam daha var. Burada da Tarif Küpü’ndeki tüm tarifler eş zamanlı biçimde İngilizce yayımlanıyor.

NEDEN iOS? Aylık yaklaşık 1.5 milyon kişiye ulaşıyorum. İnsanlar AppSlore’u açlıklarında ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamalarla karşılaşacaklarını biliyor. Şöyle bir güzel yanı da var: Bir web sitesi açtığınızda fark edilmeniz o kadar kolay değil.

En İyi Yemek Tarifi Uygulaması Resimleri
Fakat AppStore’da insanların sizi bulması öyle kolay ki…

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA KADINLAR Teknolojide kadın eline çok ihtiyaç var. Sadece erkeklerden oluşan bir ofisle sadece kadınlardan oluşan bile çok farklıdır. Bence bu durum son ürüne de çok yansıyor. Kadının kattığı farklı bir dokunuş oluyor her zaman.

DEVELOPER NE DEMEK?

Türkçe karşılımı geliştiriri. Dijital tabanlı çözümler fırelen yazılımcılara deniyor. Ne yaparlar? Vcb siteleri ya da dijital programların nasıl çalışacağını. kırınlamı nasıl işlcncccğini saptarlar. Yazılımın aksaksız çalışmasından sorumlu kişilerdir.

TEKNOLOJİ TUTKUNU

Mobil oyunlar geliştiren Moralabs platformunun Kurucu Ortağı. Epey sayıda oyunları ve çoeuk uy gulamaları var. Esasında mesleği olanyazılımcılıktan kopamadığını itiraf ediyor.

UYGULAMASI NEDİR? Snoptik isimli bir oyun platformumuz var. Zihinsel zindelik sağlayan, beyin egzersizi yaptıran bir uygulama. Vücudunuzun fiziksel egzersize ihtiyacı olduğu gibi beyninizin de olduğunu düşünüyorum. Yapılan araştırmalarda beyninizi ne kadar çalıştırırsanız alzheimer ihtimalini de o kadar ileri yaşa attığınız kanıtlanmış. Uygulamanın içinde 10 oyun ve beş ayrı kategori bulunuyor. Soruları bir psikologla çalışarak hazırladık, ardından 25 kişiyle doğrulama çalışması.

NEDEN İOS? Apple iPhone gibi bir telefon koydu ortaya ama onun ötesinde bir şey var etti, çok büyük bir akıllı platform. Bu platformun yarattığı uygulama ekonomisiyle dünyada çok büyük bir pazar oluştu.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA KADINLAR Kadınların iletişim yönlerinin daha güçlü olduğuna inanıyorum. Hislerimiz gerçekten daha kuwetli. Teknoloji dünyası erkek ağırlıklı bir sektör ama ben her zaman kadınların bulunduğu ofislerde çalıştım. Biz de kadın istihdamını artırmaya çalışıyoruz.

En keyifli yaşam alanı

Çevreci teknolojileri ve ödüllü tasarımları ile Franke, mutfakları evin en keyifli yaşam alanına dönüştürüyor.

Yorum Yaz