En İyi Tutan Sarı Saç Boyası Markası

TARİHTE SARIŞINLIĞI İLE TANINMIŞ İKONİK KADINLARI GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE GETİRİN. BİRÇOĞU CANLI VE KUSURSUZ SARI TONLARINDA SAÇLARIYLA HÂLÂ AKLIMIZDALAR. L’OREAL PROFESSIONNEL INOA BLOND RESIST GÜNÜMÜZÜN İKONİK SARIŞINLARINI YARATIYOR.

Açık renk saç boyaları ilk zamanlarında parlak, aydınlık ve canlı. Zaman geçtikçe yerini soluk, akmış ve istenmeyen bir renge bırakmasıysa sıklıkla karşılaşılan bir sorun. Uzun zamandır bu sorunu çözmeye çalışan L’Oreal Professionnel, yeni teknolojisi INOA Blond Resist’le saçlarda yaz aşkını sonsuz aşka dönüştürüyor.

Saça sadık san tonlar yaratan Blond Resist için Metin Bahçecikle bir araya gelen ünlü oyuncu Begüm Kütük Yaşaroglu, tarihteki ikonik sarışınların stillerinden ilham alarak eğlenceli bir çekim gerçekleştirdi.

En İyi Sarı Saç Rengi ve Tonları

En İyi Tutan Sarı Saç Boyası Markası Photo Gallery“SARIŞIN İKONLARIMDAN BİRİ ASALETİ VE DURUŞU İLE GRACE KELLY. ÇEKİMLER SIRASINDA EN ZORLANDIĞIM İSİM DİYEBİLİRİM, ÖYLE MİMİKLERİ VE JESTLERİ VAR Kİ GERÇEKTEN HAYRANLIK VERİCİ.”

L’OREAL PROFESSIONNEL INOA BLOND RESIST TEKNOLOJİSİ

INOA Blond Resisfi diğer boyalardan ayıran en önemli özellik, içeriğindeki ‘High Resist’ teknolojisi. Boyanın baz kısmı beyazları kapatırken, bağlayıcı kısmı yansımayı sağlıyor. Yeni High Resist teknolojisiyle birlikteyse, renk saça daha iyi tutunuyor ve dış etkenlere karşı uzun süre dayanıyor.

AMONYAKSIZ FORMÜL
ODS2 teknolojisine Sahip INOA amonyaksız formülasyonuyla beyazlan %100’e kadar kapatma gücüne sahip. Ayrıca saçlara hapsolan renk, boyadan boyaya uzun süre korunuyor. Üstelik INOA saç derisine optimum konfor sağlarken saç telinde 6 hafta boyunca bakım etkisi yaratıyor.

Yorum Yaz