En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2020

Kadınlarımız için güzelliğin simgesi saçlarıdır. Nerdeyse tüm hayatları bounca saçlarına her daim çok önem verirler. İster mutlu olsun ister üzgün ruh halinde olsunlar her zaman saç modelleri ile ilgilenmişlerdir. Kısacası saçlarını hiçbir zaman ihmal etmezler. Kimi zaman saçlarını uzatırlar, kimi zaman ani bir değişiklikle bir bakmışsınız kestirmiş ve kısa saç modeline dönmüşler. Sizde eğer uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız bu sezonun kısa saç modellerini deneyebilirsiniz.

Saçlar kadınlarımızın ruh hallerinin simgesi halindedir. Kadınlarımız uzun saçlı hali her zaman ihtişamli olmuştur. Kısa saç modeli de uzun saç modelinden aşağı kalmamaktadır. 2020 saç trendleri arasında kısa saç u sezon damgasını vuracak gibi gözüküyor. Bu yüzden 2020 kısa saç modelleri ve saç kesimlerini sizler için ele aldık.

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2020 Photo GalleryÖzellikle çalışma hayatındaki kadınlarımız rahatlığı ve kolay şekil verebilmesizden dolayı kısa saç modelini fazlaca tercih ediyorlar. Kısa saç modelini kullanmak için dikkat etmeniz gerekn hususların başında yüz şekliniz çok önem taşımaktadır. Kimi yüz şekline kısa kimi yüze de omuz hizasında saçlar daha çok yakışıyor. her yüz tipine yakışacak kısa saç modeli düz kesim ve omuzlarda biten saç modelini sizde deneyebilirsiniz. Saç tarzınızda farklılık isteyen kadınlarımıza asimetrik kesim saç modelini deneyebilir.

Saçın bir yönü uzun diğer yönü kısa olan bu model sizi çok havalı gösterecektir. Asimetrik pikse kesim özellikle İş hayatındaki kadınlarının daha çok tercih ettiği saç kesim modelidir. Normal asimetrik kesime göre daha kısa olmaktadır. Ense kısmından ön kısımlara doğru uzayan bir modeldir. Bu modeli kullanacaklar için saçlarında farklı renk tonlarıyla birlikte denemelerini öneririz.

Bob kesim Bu yıla damgasını vuracak kesimlerden biri de bob kesim saç modelidir. Perçemin çene hizasında kesildiği model, çok zarif görünmekte ve modern bir havası vermektedir.

Yorum Yaz