Emma Roberts Kimdir?

Emma Roberts, Amerikan televizyonunun genç yıldızlarından tamamen ayrıldı. Babası Eric Roberts gibi oyuncu olan Emma, çocuk yaşta kamera karşısında buldu kendini. Ergenlik zamanlarında Nickelodeon’ın “Unfabulous” dizisinde başrol oynasa da o zaman sarı saçları yoktu ve onu kimse ciddiye almıyordu.

AŞK VE İŞ BİR ARADA

“Nip/Tuck”, “Glee” dizilerinin yaratıcısı Ryan Murphy’nin korku antolojisi “American Horror Story”nin üçüncü sezonunda diziye dahil olan 24 yaşındaki Emma, şimdi Murphy’nin yeni korku-kara komedisi “Scream Queens”te başrolde. “American Horror Story”ye ilk katıldığında dizinin entelektüel izleyicisi tarafından sevilmese de yeteneğiyle kendisini kabul ettirmişti.

Kısa sürede oluşan sağlam hayran kitlesi onu aşklarıyla gündemden düşmeyen bir Hollyvvood akrabası statüsünden çıkardı. “American Horror Story”de beraber rol aldığı nişanlısı Evan Peters ile de uzun süredir beraber olan ünlü yıldız “Scream Queens”te Chanel Oberlin adlı karakteriyle modaya da göz kırpıyor. Halası Julia Roberts’tan farklı bir kariyer planı olan Emma Roberts, Hollywood’dan televizyona doğru başlayan göçün genetik örneği.

Emma Roberts Kimdir? Photo Gallery
Emma Roberts Kimdir?_1.jpgEmma Roberts Kimdir?_13.jpgEmma Roberts Kimdir?_7.jpgEmma Roberts Kimdir?_3.jpgEmma Roberts Kimdir?_11.jpg

Yorum Yaz