Defacto elbise modelleri 2016

Bahar Çanları!

Yeşillerin coştuğu, çiçeklerin mis koktuğu güzel bahar günleri için size bazı önerilerimiz var!

Kendi Farkını Yarat
Mercanlar, morlar, sanlar… 2016’da renkler ve dokular yazın coşkusunu yansıtıyor, Defacto’nun yeni kreasyonunda kumaşlar romantik, uçuşan ve rahatlığı ön planda tutan dokulardan seçildi: çizgili desen ve malzemeler, fark yaratan ayrıntı üyesı olarak kullanıldı.

Sneaker Zarifliği
Divaresc, “(îiro” sneaker koleksiyonuyla sizi sokakların tadını çıkarmaya davet ediyor. Heliklerde sınır tanımayan Giro koleksiyonu, renkli bağcık ve çorap seçenekleriyle de tarzınızı adımlarınıza taşıma fırsatı sunuyor.

Taptaze Giysiler!
Crislow, 2016 ilkbahar-yaz sezonunda yaratıcılık, ustalık ve teknoloji birlikteliğini ortaya çıkardığı koleksiyonla moda severlerle buluşuyor. Geometrik katmanlarla gerçeküstü şıklığı tasarımlar içinde baharı tatlı esintileriyle deriyi buluşturan sezonun en önemli parçalarından “kulu” ceketler ve yelekler dikkat çekiyor.

Defacto elbise modelleri 2016 Photo Gallery
defacto ilkbahar yaz cicekli gomlek modeli – Trendstilim2016 defacto elbise modelleri | En moda ve En Yeni Giyim Trendleri2016 defacto elbise modelleri | En moda ve En Yeni Giyim TrendleriDeFacto ilkbahar yaz elbise modelleri ve Fiyatları 2016preview2016 defacto elbise modelleri | En moda ve En Yeni Giyim TrendleriDefacto hamile giyim modelleri 2015 geri dön2016 Defacto Elbise Modelleri - En Moda Box, Moda, Moda Haberleri ...Defacto markası hamile bayanlarımızı düşündü ve çok güzel ...Defacto Elbise Modelleri 2015 - 2016DeFacto Renkli Elbise Modelleri 2015 - Elbise Modelleri 2015... modasını buradan takip edin.: Defacto Elbise Modelleri 2015 - 2016

Yorum Yaz