Christian Dior Çanta Modelleri

Dior Temmuz ayının başında Birleşik Krallıktaki en büyük mağazasını, Londra’nın ikonik sokağı New Bond Streefte açtı. Moda evinin ilk ev koleksiyonunun da yer alacağı mağazanın açılışına ithafen İngiliz sanatçı Marc Ouinn ile işbirliği yapıldı.

Modern sanat dünyasının güçlü figürlerinden görsel sanatçı ve heykeltıraş Marc Ouinn’in gerçekçi yağlı boya çalışmaları Dior’un Lady Dior çanta, clutch, cüzdan ve kartlıklarına taşındı. Canlı renklerle resmedilen çiçek figürleri, tüm detaylarıyla betimlenmiş göz bebekleri ve metalik deri üzerine basılmış yaprak dokularıyla yorumlanan sınırlı sayıda deri çanta ve aksesuarlar üretildi.

Christian Dior Çanta Modelleri Photo GalleryDior’un sanatı kutlayan Marc Ouinn koleksiyonunu mutlaka görün.

162 yıllık bir mirasa sahip Louis Vuitton’un kendi jenerasyonunun en çok lak ikonu Selena Gomez oldu. Selens kişiyle. Instagram’da en çok takip edilen geçtiğimiz günlerde paylaş aşkın beğeniyle Instagram en yüksek beğeniye sahip oldu.

Lug Von Siga’nın 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda romantizm maskülen tavırla birleşiyor. Bohem kesimler, nakışlar, danteller ve volan detayları mavi, lacivert ve beyazla naif görünümünden sıyrılıyor. Balon kollu gömlekler ve belden kemerli bol kesimli blazer ceketler de koleksiyonun zamansız parçalarından.

Yorum Yaz