Carpisa Çanta Modelleri ve Fiyatları

Davetkar İş Birliği

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın lansmanıyla Carpisa’nın Türkiye marka elçisi olduğunu duyuran Ceylan Çapa, bu iş birliği kapsamında yapacakları çalışmaları ve Sonbahar-Kış 2017-16 koleksiyonundan favorilerini paylaşıyor.

Carpisa ile yaptığınız ortaklıktan kısaca bahseder misiniz? Seyahatlerimde, Carpisa’dan sık sık alışveriş yapma alışkanlığım vardı. Bu nedenle gelen teklifi gerçekten çok sevinerek, büyük bir motivasyonla kabul ettim. Carpisa’nın İtalya’daki yüzü Peneleope Cruz, kardeşi ile birlikte markaya kapsül koleksiyon da hazırlıyor. Kendisi çok beğendiğim bir oyuncu, onunla aynı marka için çalışmak da bana ayrı bir gurur veriyor.

Markayla ne gibi çalışmalarınız olacak? Modaseverlere, gücüne çok inandığım ve daha fazla tanıtılmasına katkıda bulunmak istediğim Carpisa’nın değişik modellerini kıyafetleriyle nasıl bütünleştirebileceklerini göstermeye çalışacağım. Firmanın en önemli özelliği, İtalyan tasarımı ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunması. İtalyanların modaya bakış açısını çok seviyorum.

Tüm ürünler için Carpisa; (0212) 269 87 00.

Carpisa Çanta Modelleri ve Fiyatları Photo GalleryYorum Yaz