Buğday Tenliler İçin Ruj Önerileri

Son yılların ten rengine uygun ruj trendleri hakkındaki bilgilerimizi bu yazımız da sizinle paylaşıyoruz. Özellikle
çok moda olan ruj rengi ten rengi ruj tonları olmaktadır.

Siz buğday tenli bir bayasanız size önereceğimiz Nude ruj tonları olacaktır. Çünkü birçok markanın Nude ruj tonları buğday tenle çok iyi uyum sağlamaktadır. Ancak Nude rujların çok ama çok açık tonlarını asla tercih etmemelisiniz.

Nedeni ise sizi çok solgun gösterecektir. Bu sebeble daha çok bronz tendeki veya gül kurusu tonları çok yakışacaktır. Pahalı ruj arkaları bütçenizi zorlarsa size tavsiyemiz yani bu rujların muadili demek daha yerinde olacak olan Golden Rose 27 numara. İndirim dönemlerin de 8-9 liraya kadar düşen bu ürüne mutlaka bakmalısınız deriz.

Buğday Tenliler İçin Ruj Önerileri Resimleri




Nude tonları barındıran başka daha uygun olan Pastel Nude ruj 531 ve 535 buğday tenlilere uygun Nude ruj diyebiliriz. Pastel 534 daha pembemsi Nude ruj isteyenlere önerimizdir. Ayrıca daha farklı ruj tonları da buğday tenliler de çok hoş durmaktadır. Canlı kırmızı tonları da buğday tene yakışan renkler arasındadır. Siz de buğday tenli bir bayansanız , fondöten rengi seçiminden tutn da, göz makyajında kullandığın renklere, hatta ruj alt tonu seçimine çok dikkat etmelisiniz.

Yorum Yaz