Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA’dan Öğren

KÖPÜKLER
Chanel’in geçen sene çıkarmasına rağmen klasikler arasında girmeye aday olan “Cafe Society” koleksiyonunda yer alan “köpük” isimli bu tasarımlar siyahla beyazın asil uyumunu dairenin mükemmel yapısıyla buluşturmayı başarmış.

ŞANS MEVSİMİ
İlk çağlardan beri insanları süslediği kadar gizli güçlerine inanılan, en özel dilekleri taşıyan değerli taşlar Cartier’nin Amulette koleksiyonuyla yeni bir anlam kazanıyor. Opalden lapis lazuliye, oniksten sedefe kadar çok farklı anlamlar taşıyan değerli taşlarla süslü küpeler, kolyeler ve yüzüklerin her biri hem rüya kadar güzel hem de fantaziler kadar gizli dilekleri saklıyor.

SONSUZ RUS ZARAFETİ
Sibirya bozkırlarından Karadeniz kıyılarına kadar Rus imparatorluğu’nun geniş ve tarihi coğrafyasında at koşturan Axenoff’un her tasarımında Rus aristokrasisinin zarafeti ve muhteşem el işçiliğinin özeni hissediliyor.

DÖNGÜ
Varoluşun gizemini barındıran yuvarlak hatlar, mücevher dünyasının yeni tutkusu. Simdi her tasarımcının yolu bir daireden diğerine uzanıyor.

YEŞIL DUNYAM
1978 yılında büyükbabasının kurduğu Bvlgari’den ayrılarak kendi markasını yaratan Marina Bulgari, yıllar içinde oluşmuş, Elizabeth Taylor’dan Mila Kunis’e, Sophia Loren’den Alicia Keys’e varan geniş hayran kitlesine sahip. Dünyanın en büyük etik değerli taş madenciliğiyle ünlü Gemfields’le is birliği yaptığı koleksiyonda Marina B markası, mükemmel zümrütlerle ışıldıyor.

KLASİK POP
New York’un popüler kültürünü, modası hiç geçmeyecek klasik tasarımlarla birleştirmeyi en iyi başaran markalardan olan Faraone Mennella by RFMAS, İtalyan kültürünün getirdiği estetik anlayışını, şehir hayatının bitmek bilmeyen enerjisiyle harmanlayarak zamansız mücevherler yaratıyor.

DÜNYANIN ÇEVRESİNDE
Noktadan başlayarak yuvarlağın sonsuza ulasan mükemmelliğinden yola çıkan Alfieri & St. John’un bu koleksiyonu, “Dünyanın Çevresinde” adını taşıyor. İtalya’nın ünlü mücevherci ailesi Damiani’nin markası olan Alfieri, özellikle günden geceye geçebilen genç tasarımlarıyla göz dolduruyor.
İlkbahar Yaz Erkek Modası | MODA DÜŞLERİ 3KModa

Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA’dan Öğren Resimleri
Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA'dan Öğren

2014-sonbahar/kış bayan modası – Milliyet Haber 3KModa

Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA'dan Öğren

de Neler Moda | Moda Life 3KModa

Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA'dan Öğren

2015-Sonbahar Kış Kadın Modası Bayan Giyim Trendleri Loran … 3KModa

Bu sezon neler moda olduğunu 3K MODA'dan Öğren

Yorum Yaz