Beymen Elbise Modelleri

“Doğadan kopmadan şehre ayak uydurmak ve anı yaşamak” sözleri Beymen Club yeni sezon koleksiyonunun “mood”unu özetliyor. Hem zaten kim bu ruh halinde olmak istemez ki?

Beymen Club, üç sezondur müşterilerine adım adım hissettirdiği bir değişim sürecinden geçiyor. Şehir stili temasını sahipleniyor ve bunu koleksiyonlardan mağaza dekorasyonlarına, kampanya çekimlerine kadar yansıtıyorlar. Bu üç sezondur kampanya çekimlerini Los Angeles, İstanbul, Lizbon gibi enerji dolu şehirlerde yapıyorlar. Beymen Club’ın değişen yüzünü konuşmak için markanın Pazarlama Direktörü Elif Tellaloğlu’yla bir araya geldik.

3K MODA: Beymen Club’ı bir kadın gibi düşünecek olsak, nasıl bir karakteri ve stili olurdu bu kadının?

Beymen Elbise Modelleri Resimleri
ELİF TELLALOĞLU: Beymen Club kadını, rafine zevki olan, etkileyici tarzını vintage aksesuarlar veya egzotik desenlerle zenginleştiren, sade parçalarla dengelediği stiliyle büyüleyici ve enerjik görünüm yakalayan, kendi stilini gündemi takip ederek harmanlayıp güncelleyen şehirli tarza sahip, hangi yaşta olursa olsun kendini genç hisseden bir kadın. Aynı zamanda gözlerden uzak, doğada olduğu anlarda da çok mutlu biri.

3K MODA: Klasik bir soru fakat bir de sizden dinleyelim, koleksiyonda nasıl parçalar var?

E.T.: Beymen Club’ın bu sezonki koleksiyonu “Anı yaşa, yenilen, doğadan kopma ve şehre ayak uydur” mottosuyla yola çıktı. Bu sezonun öne çıkanları arasında çiçek ve kare desenli etek ve elbiseler, işlemeli ve taş detaylı denimler, canlı renklerde tüvit mini ceketler, baharda hepimizin tercihi pilili şifon etekler ve farklı kesimlerdeki renk renk triko kazaklar öne çıkıyor. Beymen Club ayakkabı koleksiyonundaysa bu sezonun olmazsa olmazlarından süet gizli topuklu kısa bootie’lerin yanı sıra dore ve gümüş renklerindeki arkası açık küçük topuklu babies’ler ve desenli espadriller bulunuyor.

3K MODA: Beymen Club şehir temasıyla özdeşleşti. Bu “mood” sizin için neden bu kadar önemli?

E.T.: Beymen Club, şehirde yaşayan, yoğun iş temposu ve sosyal takvimi arasında denge kuran ve stillerinden ödün vermek istemeyen kadın ve erkeklere atfedilmiş koleksiyonlar tasarlıyor. Bu dolu programın getirdiği ihtiyaçları karşılamaya yönelik tasarımlar sunarak, şehir hayatında kendi tarzını yakalamak isteyenlerin yanı sıra doğayla iç içe olmaktan keyif alanların da tercih edeceği tasarımlara yer vererek günümüzün metropol bir Beymen Club klasiği oian desenli sigaret pantolonlar.

3K MODA: Beymen Club olarak her daim gündemde kalmak ve günü yakalamak için neler yapıyorsunuz?

E.T.: Özümüze sadık kalarak zamansızlığımızı korumak isterken etrafımızdaki güzelliklerden, hareketlilikten, seyahatlerden, doğadan ve değişimden beslenerek, tutkularımız ve hayallerimizin yaşam tarzıyla stilin birleştiği bir Beymen Club dünyasını yaratıyoruz.

3K MODA: Fotoğraf yarışmanızdan bahseder misiniz? Nedir ve neler olacak?

3K MODA: Uç sezondur dünyanın en dinamik fakat bir o kadar da otantik şehirlerinde kampanya çekimleri yapıyorsunuz. Bu yıl için Lizbon’u seçme nedeniniz nedir?

E.T.: Oyun alanımız olan şehirleri keşfetmenin heyecanıyla Los Angeles ve İstanbul’un ardından bu sezon Lizbon, Beymen Club şehrimiz oldu. Yaz sezonuna uygun olabilecek şehirleri değerlendirirken yedi tepe üzerine kurulu Lizbon; Haliç’i andıran köprüsü, şehir dokusu, tramvayları ve binalarının üzerindeki eşsiz çinileriyle bizi oldukça etkiledi. Lizbon’un renkliliği ve canlılığıyla Beymen Club’ın şehirli ve özgün tarzı, renkli desenleri içeren ilkbahar-yaz koleksiyonu bütünlük oluşturdu. 3K MODA: Yazı şehirde geçirenler için stil tüyosu verir misiniz?

E.T.: Bu yaz hem tarzımızı yansıtacak hem de içinde rahat ettiğimiz renkli ve iç açıcı tasarımlar öne çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde ısıyı yansıtmayan pamuklu kumaşlardan gömlek, etek ve elbiseler iş hayatında şıklıktan ödün vermememizi sağlıyor. Ayrıca uzun tiril tiril elbiseler hem gündüz hem gece için ideal alternatifler. Yaz kombinlerinde renkli ve göz alıcı aksesuarlar büyük önem taşıyor.

3K MODA: Bu yaz Beymen Club’dan mutlaka satın almamız gereken üç parça nedir?

E.T.: Bu sezon Beymen Club’ın sunduğu anahtar parçalar, kombinlerini çok zaman harcamadan yapmak ya da tek parçayla göz alıcı olmak isteyenler için tasarlandı. Bunun için önerebileceğim üç parça; omzu açıkta bırakan kısa kollu triko, sezonun öne ve şehri içine alacak bir yarışma kurguladık. Yarışmamıza katılmak isteyenlerin şehrin doğal güzelliklerini yansıttıkları fotoğrafları çekip Instagram hesabından #nofilterclub hashtag’iy-le paylaşmaları yeterli. 8 Mayıs’a kadar devam eden yarışmada dereceye giren fotoğraflardan Beymen Club vitrinlerinde yer alacak dijital bir sergi oluşturulacak. Ayrıca ilk üçe giren isimler sergiye dahil olmanın dışında Beymen Club koleksiyonlarında kullanmak üzere hediye çeki kazanacaklar. Yarışmaya katılım ve detaylarla ilgili www.beymendub.com sitesi ziyaret edilebirsiniz.

LİZBON’DAN İSTANBULA STİL YOLCULUĞU

Kampanya çekimleri her yıl başka bir şehirde gerçekleştirilen Beymen Club, 2018 ilkbahar-yaz için Lizbon sokaklarının enerjisinde hayal buluyor. Pötikareler, çiçek desenleri, kloş etekler ve İncecik gömlekler yazı şehirde geçireceklerin kurtarıcıları olacak gibi görünüyor.

Yorum Yaz