Beymen Abiye Elbise Modelleri 2016

Dünyaca ünlü markalardan bir tanesi olan Beymen abiye elbise modelleri ile de beğenilen bir marka haline geldi. Bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kaliteli çizgisi ve modernizmi yansıtan modelleriyle adından söz ettiren Beymen bayanlara özel koleksiyonlarıyla ilgi görmeye devam ediyor. Oldukça farklı ve ilginç detaylı tasarımlar içeriyor. Modern ve stil sahibi bayanların ilk tercihleri arasında yer alan Beymen giderek yükselen ve başarılı tasarımlara imza atan bir marka haline geldi. Tek tek incelemek oldukça zor olsa da en göz alıcı modelleri sizler için inceledik. Bu modellerin başında gelen tül detaylı transparan uzun abiye modeli rengi ve görünümüyle görenleri büyüleyen bir etkiye sahip. Straplez kesim tüllü abiye modeli Beymen markasının en beğenilen ve ilgi çeken modelleri arasında yer alıyor. Çoğunluğu tül detaylarla süslenen Beymen abiye elbise modelleri yumuşak ve romantik çizgilerle genellikle duygusal bayanlara hitap ediyor.

İçerisinde ilgi gören bir diğer modele değinecek olursak büyük detaylara sahip iki renkli straplez model karşımıza çıkıyor. Üst kısmı dore tonlarda etek kısmı ise siyah renkten tasarlanan göğüs kısmında büyük bir detay bulunuyor. Tülden oluşan bu detay elbiseye modern ve etkileyici bir görünüm katıyor. Öyle çok renk ve çeşitten oluşuyor ki bayanlar bu modellerin her birini çok beğeniyor ve karar vermekte zorlanıyor. İşte bu modellerden bir tanesi de oluyor. Bedene oturacak şekilde tasarlanan göbek kısmı büzülerek vücut hatları ön plana çıkarılıyor. Göğüs dekoltesinin bitiminde başlayan fırfır detayı da ayrı bir hava katıyor.

Moda dünyasının öncülerinden biri olan modelleri arasında payetli dekolteli abiye modelleri de oldukça ilgi gören bir model olarak karşımıza çıkıyor. Işıltısı ile herkesi büyüleyecek olan bu model derin göğüs dekoltesiyle de etkileyici bir model haline geliyor.

Beymen Abiye Elbise Modelleri 2016 Resimleri
2018-beymen-abiye-elbiseler.jpg

2018-Beymen-Lacivert-Takım-Elbise.jpg

beymen-farklı-tasarımlarda-abiye-elbise-modelleri.jpg

Pronovias-2016-abiye-elbise-modelleri.jpg

beymen-abiye-elbiseler-2016.jpg

abiye-elbise-modelleri-2016-17.jpg

2016-Beymen-Lacivert-Takım-Elbise.jpg

beymen-beyaz-balik-abiye-modelleri.jpg

Beymen Abiye Elbise Modelleri 2016_1.jpg

2015-beymen-abiye-modelleri-007.jpg

2015-beymen-abiye-modelleri-010.jpg

Beymen-club-abiye.jpg

Beymen Abiye Elbise Modelleri 2016_0.jpg

 

 

Yorum Yaz