Beyaz Renk Nasıl Kombinlenir?

Beyaz giymek cesaret ister

Beyaz giymek cesaret ister deyimini hemen herkes bilir. Beyazın asil ve zarif duruşu ile oldukça alımlı bir görünüm elde edilir. Boydan aşağı beyaz rengi tercih edebileceğiniz gibi beyaz rengi kombinlemekde marifet gerektirir.

Beyaz renginde kendi içerisinde tonları vardır. Bunlar kırık beyaz,parlak beyaz ve inci beyazı gibi. Beyaz rengin en çok yakıştığı ten rengi özellikle yaz aylarında yakaladığımız bronz tendir. Beyaz renk kombinleri yanına başka renkler ekleyebileceğiniz gibi sadece tek başına da kullanmanız beyazınn asaletini ortaya çıkaracaktır.

Beyaz Renk Nasıl Kombinlenir? Photo GalleryEn çok yaz aylarında tercih edilir

En çok yaz aylarında tercih edilen beyaz rengi göbeğinizi hafif açıkta bırakacak kot bluz kombinleri ile deneyebilirsiniz. Eğer şık bir yere gidiyorsanız üzerine ceket almayı mutlaka unutmayın. Beyaz ceket her daim sizi klasik ve şık gösterecek bir ayrıntıdır. Beyaz rengi kombinlerken kesinlikle aksesuar. Çanta ve ayakkabı modellerimizi titizlikle seçmeliyiz.

Krem kahve tonlarını, isterseniz canlılığı vurgulamak için turuncu, mavi, turkuaz hatta kırmızı renkleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Beyaz renk kendi içinde zarif ve sade bir renk olduğundan makyaj ve saç tasarımlarınızı abartarak kombin yapabilirsiniz. Sadece beyaz olarak tamamladığınız kıyafetinizi sadece koyu renk eşarp veya şalınız ile daha şık hale getirebilirsiniz. Belki de yazın en ideal kombinlerinden birini gerçekleştirebilirsiniz..

Yorum Yaz