Bayan kol saati modelleri

TASARIM KONUSUNDA dünyanın en yenilikçi saat ve mücevher markalarından biri olan Chopard, 1860 yılında Louis-Ulysse Chopard tarafından İsviçre’de saat yapım şirketi olarak kuruldu. 1920’de Cenevre’ye taşındıktan sonra lüks saat üretimine geçen Chopard; 1963 yılında Alman saat üreticisi olan Scheufele ailesi tarafından satın alındı. Mütevazi başlangıçların ardından Chopard, 19. yüzyılda hassas saatlerin üretimi alanında dünyada kıstas alınan bir marka hâline geldi. Chopard saat ve mücevherlerinin başarısını paylaşan iki kardeşten Karl-Friedrich Scheufele, şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor; Caroline Scheufele ise yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra, saat ve mücevherlerin tasarımını gerçekleştiriyor. İki kardeş, şirketin sürekli ve hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyor.

İlk Happy Diamonds modellerinden, Caroline’in zengin hayal gücünün ürünü olan son Haute Joaillerie saatlere; Karl-Friedrich’in şaşmaz kararlılığının sonucu olan ultra sofistike L.U.C saatlerine kadar tüm dünya artık markayı biliyor. Son on yılda Chopard, yetenekli olduğu saat yapımı ve mücevherat alanlarına sadık kalarak dünyaya açıldı.

Chopard markasının kurucusu Louis-Ulysse Chopard; oğlu aul-Louis Chopardve M funuyta birlikte.

Ayrıca marka, uluslararası platformdaki varlığını pekiştiren birçok şube açtı. 1975 Paris’te açılan Fransa şubesini, 1976 yılında New York’ta açılan mağaza izledi. Bugün Chopard’ın; Almanya, Avusturya, İspanya, Fransa, Birleşik Krallık, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, Latin Amerika, Asya, Japonya, Hong Kong ve Malezya’da toplam 13 şubesi bulunuyor.

124 ülkede aktif olarak faaliyet gösteren grup, 2000 kişiye istihdam sağlayıp yılda 80 bin saat ve 70 bin mücevherin üretimini gerçekleştiriyor.

Hollywood yıldızları ve dünya VlP’lerinin tercih ettiği Chopard koleksiyonları özgün tarzları ile şık, modern, klasik ve elegan çizgiler taşıyor. Uluslararası Cannes Film Festivali’nin resmi sponsoru da olan marka; ışıltılı, zarif ve eşsiz güzellikteki parçalarının tanıtımını uzun süredir Çek supermodel Eva Herzigova ile gerçekleştiriyor. Saat ile pırlantayı birleştirerek binlerce lüks model üreten, her yıl sınırlı sayıda koleksiyon yaratan ve Happy Sport, Happy Diamonds, Copacabana gibi paha biçilmez koleksiyonlara da imza atan Chopard, 150 yıldır İsviçre saat markalan arasındaki seçkin yerini korumaya devam ediyor.

Bayan kol saati modelleri Resimleri
Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Bayan kol saati modelleri

Yorum Yaz