Bayan Deri Ceket Modelleri 2016

BİRYAZ HİKAYESİ

Tasarımlarıyla Türkiye’nin dışında dünyada da dikkat çeken aksesuarlarıyla tanıdığımız Yaz Bükey’in yeni sezon için hazırladığı koleksiyon yine çok eğlenceli. Pileksiyle farklı materyalleri birleştiği tasarımları özellikle sokak stilinde çok dikkat çekiyor.

Son sezonlarda giderek daha da ön plana çıkarak kadınların gözdesi olmaya devam etmektedir.  Moda dünyasına ciddi bir hızla giriş yapmaktadır. Uzun, kısa ve değişik modellerde karşınıza çıkıyor. Siyah deri ve kürk yakalara kadar zımba metallerinde yer aldığını göreceksiniz. Bele kadar daraltmalı modeller ve arkasından biraz hafiften genişleyen kesimler deri modellerde hareket kazanacaktır. İçerisinde uzun ve kalın kemerlerde çok sık yer alacaktır.Spor ceketler ve klasik tasarımlar sayesinde istediğiniz gibi tarzınızı yakalayacaksınız. Arasında dik ve hakim yakaların yanı sıra kruvaze kapanmaları, fermuarları göreceksiniz diyebiliriz.

Kıyafetleriniz üzerine uyumlu bir şekilde giyebileceğiniz feminen tasarımlardan oluşuyorlar. Bayan deri ceket tasarımları 2016 trendlerin yeniden gözden geçirdiğiniz mükemmel bir sezon sizi beklmekte. Bayan 2016 deri ceket modelleri arasından klasik çizgiler dışında çok daha modern tasarımlara sahip olacaksınız. Deri ve kürkün bir araya gelmesi oldukça dikkat çekecektir.  Sezonunda ön plana çıkarak kadınların sevdiği tasarımlardan olmayı başarmaktadır. Modelleri özellikle bahar aylarında, yazdan kışa, kıştan yaza geçiş dönemlerinde bayanların tercihleri arasında önde gelen modellerden biridir.Yan tarafından fermuar ile kapanan ve kıyılarında taşları ve zımbaları olan ve yan kısımlarında cepleri olan deri ceketler oldukça trend.

Tasarımlarında sezonun trend renklerinin hepsini bir arada görebilirsiniz. Bordo renk başta olmak üzere mavi , siyah , krem , camel , bej , beyaz , kırmız , kahve ve tonları gibi.

Bayan Deri Ceket Modelleri 2016 Photo Gallery
bayan-deri-ceket-modelleri9.jpg

bayan-deri-ceket-modelleri5.jpg

bayan-deri-ceket-modelleri4.jpg

Bayan Deri Ceket Modelleri 2016_11.jpg

bayan-deri-ceket-modelleri6.jpg

Ceket-modelleri-bayan-2017.jpg

bayan-deri-ceket-modelleri8.jpg

Bayan Deri Ceket Modelleri 2016_4.jpg

Bayan-Deri-Ceket-Modelleri-2015.jpg

Bayan Deri Ceket Modelleri 2016_3.jpg

Yorum Yaz