Bayan cüzdan modelleri 2016

Kadınlar için her aksesuarı değerlidir. Şık bir cüzdan modeli bile çoğu bayan için hem aksesuar hem de moda takibi için önemlidir. Yeni modellerin, yeni tasarımların ve fikirlerin yer aldığı koleksiyonları seçkin markaların ürünlerini yansıtıyor. Bu yıl siz de kendinize farklı ve ilginç bir cüzdan modeli arıyorsanız tasarımları dikkatli inceleyin.

Deri tasarımlar tercih edilen ilk modeller arasında yer alıyor. Özellikle marka konusunda dikkatli seçim yapan bayanlar için  deri tasarımlar dikkat çekici olabiliyor. Suni deri kullanılan pek çok cüzdan modeli bayanların sevdiği modeller içermesinin yanı sıra kullanım açısından rahatlık sağlar. Bu nedenle  suni deri olmalarına dikkat edebilirsiniz. Farklı renklerin yer aldığı pek çok tasarımı, kıyafetlerinize, çantalarınıza ya da ayakkabılarınıza uyumlu olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Klasik kalıplar son zamanlarda daha büyük hatta çanta olabilecek tasarımlarda sunuluyor. Buna verilebilecek en güzel örnekse portföyler olabilir. İçinde de görebileceğiniz kare ya da dikdörtgen kesimli modeller sizin için hem çanta hem de cüzdan görevi görecektir.

Bayan cüzdan modellerinde kışa özel tasarımlar da var. Süet ve suni kürk kullanılan modeller bu anlamdaki en şık tasarımlar. Puantiyeli desenler ya da şık bir kürk kaplama bayan cüzdanlarında kullanılabiliyor. Elbette biraz daha sade modeller seçmenizde yarar var. Kaplama kumaşının zaten gösterişli olması bu tarz bayan cüzdan tasarımlarını gösterişli hale getiriyor. Sizin biraz daha abartılı modeller seçmeniz rüküş kaçabilir. Bayan cüzdan modellerinde gündelik ya da abiye olarak seçim yapabiliyorsunuz. Eğer hem dayanıklı hem de kaliteli olsun isterseniz tasarlanan markalı modellerine bakmanızda yarar var. Ancak biraz daha abiye ya da şık bir tasarım olsun derseniz portföyler, süet kaplamalı modeller ya da abiyenize uyacak şık bir tasarım seçmeniz gerekiyor. Bu nedenle kombinlerinize ve uyumuna dikkat ederek seçim yapmayı unutmayın!

Bayan cüzdan modelleri 2016 Resimleri
bayan-spor-cüzdan-modelleri-2016-10--310x310.jpg

us-polo-bayan-cüzdan-modelleri-2016-23--310x310.jpg

Cüzdan-Modelleri-2016.jpg

Bayan cüzdan modelleri 2016_2.jpg

bayan-cüzdan-modelleri-kadın-cüzdanları.jpg

Bayan cüzdan modelleri 2016_1.jpg

Mor-2016-Bayan-Cüzdan-Modelleri.jpg

2016-bayan-cuzdan-modelleri.jpg

2017-bayan-cüzdan-modelleri.jpg

2016-bayan-cuzdan-modelleri-6.jpg

bayan-cüzdan-modelleri-2014-2016-05-.jpg

Yorum Yaz