Balık Etek Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise koleksiyonlarında hiçbir zaman modası geçmeyen ve ilk tercihler arasında yer alan modellerden birisi de balık etek abiye elbise modelleridir. Düğün, nişan ve birçok organizasyonda bayanların beğenerek tercih ettiği balık etek abiye elbise modelleri koleksiyonuyla da beğenilmeye devam ediyor. Sizler için incelediğimizde birbirinden güzel ve özel modeller karşımıza çıkıyor. Özellikle straplez balık model abiye elbise modelleri bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Genellikle parlak ve ışıltılı kumaşların tercih edildiği koleksiyonunda payetli modeller oldukça ilgi görüyor. Renkli ve hareketli modelleriyle hem modacılar hem de bayanlardan tam not alan balık model abiyeler vazgeçilmez abiyeler arasında yer alıyor. En sık karşımıza çıkan modellerden birisi de transparan modeller oluyor. Dantel detaylarla oluşturulan transparan modelleri sezonun en dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Özellikle siyah koleksiyonunun en feminen görünümlü ve etkileyici modelidir diyebiliriz. Bulunduğunuz ortamda tüm gözler üzerinize çevrilsin istiyorsanız sizlere önerebiliriz.

Renk çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Bu sezon dore tonlarının en çok tercih edilen renklerden olması nedeniyle payetli koleksiyonunda en fazla yer alan modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Lame tonlarda tasarlanan elbiseler de bir o kadar beğeniliyor ve tercih ediliyor. Renk seçenekleri ve modeller sadece straplez modellerle sınırlı değil elbette. Koleksiyonunun temel taşlarından biridir diyebiliriz. Bu sezon yeniden trend olacağa benziyor.

Vitrinlerde sıklıkla karşımıza çıkan sezonunda da aynı şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Kalın askılı balık etek abiye elbise modelleri de en sık karşılaştığımız modellerden biri. Işıltılı renk tonlarıyla büyüleyici etki yaratan koleksiyonu tüm davet ve organizasyonlarda en beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Balık Etek Abiye Elbise Modelleri Resimleri
yeni-balik-etek-abiye-modelleri-2016-620x827.jpgBalık Etek Abiye Elbise Modelleri_0.jpgbalik-etek-abiye-elbise-1.jpgbalık-etek-elbise-7.jpgbalik-etekli-abiye-modelleri.jpg2015-Balık-etek-abiye-elbise-modelleri.jpgZehrace-2015-2016-Tesettur-Abiye-Modelleri-2.jpgbalık-etek-siyah-abiye.jpgBalık Etek Abiye Elbise Modelleri_1.jpg2015-2016-abiye-elbise-modelleri.jpg

Yorum Yaz