Ayın Ünlüsü: Mickey Rourke

Mickey Rourke ve 15 karanlık adam Mickey Rourke, kariyerinin zirvesindeki 80’li-90’lı yıllarda, 15 kişilik bir ekibi yanından ayırmıyordu. Aralarında Hells Angels motosiklet çetesinin üyeleri de vardı. Bazen hep birlikte motorlarıyla sete geliyorlar, çekimin ortasında kalkıp gidiyorlar, mütemadiyen içiyorlardı. Angel Heart’ın (Şeytan Çıkmazı) yönetmeni Alan Parker, “Mickey’nin yanında her zaman karanlık adamlar olurdu. Ne zaman ne yapacaklarını bilemezdiniz” diye anlatıyor.

Rat Pack

© Ölümüne kadar Humphrey Bogart’ın yakın çevresi için kullanılan terim, 1957’den sonra Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford ve Joey Bishop’a kaldı. Çapkınlıkları ve viski şişeleriyle ünlü ekibin masasında, Shirley McLaine ve Marilyn Monroe gibi yıldızlar “Rat Pack maskotları” diye anılırdı. Yıllar sonra Bishop, çapkınlık mitine farklı bir açıdan yaklaştı: “Hep kadınların peşinden koştuğumuzdan bahsedilir, ne koşması! Üzerimize koşanlardan kaçmaya çalışıyorduk!”

Mark Wahlberg ve bro’ları

© Entourage’ın hikayesine ilham veren Wahlberg, Hollywood’un bro’luk hususunda poster çocuğu. Dizideki Turtle onun 2005’te hayatını kaybeden çocukluk arkadaşı Donnie Carroll, Drama kuzeni Johnny Alves,

Kevin Connolly’nin oynadığı E. ise Wahlberg’in sağ kolu ve menajeri Eric Weinstein. Aynı zamanda kardeşi Donnie de sıkı maiyetin bir parçası. Wahlberg klanının Wahlburgers adlı bir reality şovu da var.

Leonardo DiCaprio ve Pussy Posse

© Hollywood’un son yıllarda gördüğü en çılgın klan, “gecelerin prensi” Leo’ya ait. Aralarında Entourage oyuncusu Kevin Connolly’nin de olduğu 90’lı yıllarda, New York’ta bir araya gelen Pussy Posse, bir dönem gece kulüplerini ve kızların kalplerini paramparça etti.

Ekip şimdi o eski coşkusunda olmasa da bir dönem Tobey Maguire, David Blaine ve Leo, eğlencenin kitabını yeniden yazıyordu.

Ayın Ünlüsü: Mickey Rourke Resimleri
Ayın Ünlüsü: Mickey Rourke Resimleri
Top People - Mickey RourkeFilme cu Mickey RourkeMickey Rourke Image 9 sur 80Top People - Mickey RourkeMickey Rourke vence adversário 33 anos mais novo em luta histórica Top People - Mickey RourkeMickey-Rourke-mickey-rourke-24260265-1042-1000.jpgMickey Rourke BiyografiMickey RourkeTop People - Mickey Rourke

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz