Auvintage Youtube Kanalı

Nasıl karar verdiniz Youtube’da kanal açmaya?

21 Mayıs 2012 tarihinden beri youtube kanalımız var fakat Temmuz 2015‘ten bu yana düzenli olarak haftada iki gün video yayınlıyoruz. AU Vintage kurulurken vintage stil önerileri vermek, vintage’ı sevdirmek, herkesten farklı olmak gibi misyonlar üstlendik. Bu yüzden bunu videolarla destekleme fikri uzun zamandır aklımızdaydı. Fashion Link ile bir araya geldikten sonra bu işi daha profosyonelce yapmaya başladık. Prodüksyon şirketimiz Tridea ve Fashion Link ile birlikte daha uzun vadede güzel şeyler yapacağımızı düşünüyorum.
Sizce YouTube’un bu kadar ilgi görmesinin sebebi ne?

Kesinlikle erişim kolaylığı ve içeriklerdeki çeşitlilik. Herkes kendine göre bir şeyler bulabiliyor, beğenilerini ve yorumlarını sunduğu zaman karşılığını alabiliyor, bu çok önemli bir detay, içinde bulunduğumuz çağın hızına yetişmek için aslında hepimiz bir koşturma içindeyiz. YouTube da bunun bir ayağı aslında bakarsanız.

Auvintage Youtube Kanalı Resimleri
Sizce YouTube televizyonun yerini alacak mı?

Bunu ben de merak ediyorum açıkçası, bu yıl insanların YouTube’da video izlemek için geçirdiği süre yıllık %60 artış ile son iki yılın rekorunu kırmış durumda. YouTube’daki kanallarındaki artış ve içeriklerdeki gelişim de bunu destekler durumda. Hepberaber göreceğiz neler olacağını.

İzleyicilerinizi ileride neler bekliyor?

İçerikleri belirlerken gelen beğenileri ve yorumları dikkate alıyorum. Yine zamanın ruhunu yakalayarak izleyicinin beklentilerini karşılayacak renkli içerikler hazırlamak istiyorum. https:www.youtube.comauvintage

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz