At Kuyruğu Saç Modelleri

Kesinlikle her bayanın günlük olarak kullandığı bir saç modelidir. Atkuyruğu sayesinde sadece günlük dışarı çıkarken değil özel davetlerde de rahatlıkla tercih edeceksiniz. Topladığınız saçın tek yanından örgü yapılarak sıkıca bağlamak oldukça şık bir görünüm veriyor. Bu tasarımı aynı şekilde İki yandan örgülü atkuyruğu saç modeli olarak ta kullanmak mümkündür. Şık bir kıyafetiniz üzerine kendi evinizde saçlarınızı toplayabilirsiniz. Modelleri arasında sezonun en gözdesidir. İster yandan kakül, ister tamamen önden kesim bayanların şıklığını artırıyor.

Farklılığı rahatlıkla yakalayacak ve tepeden kabarık saç modeli sayesinde görünümünüzü anında değiştireceksiniz. Atkuyruğu kesinlikle şık ve günlük kullanım için son derece pratiktir.  Topladıktan sonra hafif dalga verilmesi anında havanızı değiştirir. Günlük ve sade bir kullanımdan çıkarak daha fantezi görünüme bürünmeniz mümkündür. Tarz sahibi olan bayanların yoğun kullanımı arasındadır. Artık tepe kısmından bağlayarak saçınızı biraz daha hareketli hale getirin. Topladıktan sonra şekli vermelisiniz. Şık bir metal toka ile anında havasını değiştirin. Tam tepe kısmından sıkıca bağladıktan sonra tek yapmanız gereken ucuna kadar örmektir.

Bu her sezonda en çok kullanılan modellerdendir. Straplez gibi açık elbiselerde bu atkuyruğu modeli yoğun olarak tercih edilir. Ortadan ikiye ayrılan saçı tepeden sade bir şekilde bağlanarak bitmesidir. Artık gençlerin tarzı olmaktadır. Yana doğru kakül kesimi oldukça şık ve gösterişlidir. İlk görenlerin ve duyanların şaşkınlığı hiçbir şekilde gizlenemiyor. Tam tepeden bağlanan saça fiyonk uygulaması çok hoş bir espri katmaktadır. Yandan bağlamalı atkuyruğu saç modelleripodyumlarda mankenlerin saçlarında çok fazla göreceksiniz. Bu model artık sezon içerisinde en ilgi çekenidir.

At Kuyruğu Saç Modelleri Resimleri
2017-ivana-sert-at-kuyruğu-modelleri.jpg

6-dusuk-at-kuyrugu-sac-modeli.jpg

İvana-sert-at-kuyruğu-saç-modelleri-2017.jpg

At Kuyruğu Saç Modelleri_1.jpg

at-kuyruğu-modelleri.jpg

2017-at-kuyruğu-abiye-saç-modelleri.jpg

At Kuyruğu Saç Modelleri_0.jpg

sıkı-at-kuyruğu-modelleri-6.jpg

yan-at-kuyrugu-modelleri-2013-11.jpg

Yorum Yaz