AŞIRI SICAKLARDA HIZLICA NASIL SERİNLERSİNİZ?

GÜNEŞ YANIĞIYLA NASIL MÜCADELE EDERSİNİZ? KURUYAN CİLDİNİZE NE İYİ GELİR? DENİZİN ZARAR VERDİĞİ SAÇLARINIZI NASIL. TOPARLARSINIZ?

TER KOKUSUNU ENGELLEYEN ÜRÜNLER, CİLDİNİZİ YENİLEYEN CANLANDIRICILAR VE GENÇLİK FORMÜLLÜ KREMLER… BAŞKA YERDE ARAMAYIN, YAZLIK BAKIMA DAİR İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BU SAYFALARDA!

GÜNEŞ KALKANI FERAHLIK HİSSİ HIZLICA NASIL SERİNLERSİNİZ?

• Nanenin ferahlatıcı özelliğini hepimiz biliyoruz. Sıcaklardan bunaldığınızda şakaklarınıza birkaç damla nane yağı sürün. Hızlıca serinleyeceğiniz gibi, varsa baş ağrısından da kurtulabilirsiniz.

• Boyun, ısı kaybedip kazanmada en etkili bölge. Bu nedenle serinlemek için ensenize nemli bir bez koyun. Buzluktan çıkardığınız bir buz küpünün nemli bezle aynı kategoride olmadığını hatırlatalım. Çünkü biri serinletirken, diğeri acı verir.

• Şimdi buzdolabına doğru yürüyün ve buz gibi bir kutu kola alın. Bunu iç dirseğinize 10 saniye boyunca tutun. Bu, aşırı ısındığında genişleyen kan damarlarını daraltır ve serinlemenize yardımcı olur.

• Ayakkabılarınızı çıkarın. Bir saniyeliğine bile olsa… Bu, vücut ısınızı dağıtmaya yardımcı olur.

• Bileklerinizi suyun altında 30 saniye boyunca tutun. Bu, vücut ısınızın 1 saat boyunca düşük olmasını sağlar.

• Terinizi silmek yalnızca daha çok terlemenize neden olur. Bunun yerine bir fanın ya da açık bir camın önünde durun ve doğal yolla terinizi kurutmayı deneyin.

Nuxe Sun serisinin, UV ışınlarının tüm etkilerine karşı savaşan yem ürünü 30 SPF Yüz ve Vücut Yağı, içeriğindeki ayçiçeği, makademya ve sheayağlarının yanı sıra alkol ve mineral yağ içermeyen formülü ve kuru yağ dokusuyla güzel bir yaz vaat ediyor. 30 SPF Yüz ve Vücut Sütü ise içeriğindeki bitkisel kökenii gliserinle yüz ve vücuda mükemmel nemlendirme sağlıyor. Her iki ürün de içeriğindeki dört filtreyle hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı cildi koruyor. Böylece hem güneş yanıklarını, hem de erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını engelliyor.

AŞIRI SICAKLARDA HIZLICA NASIL SERİNLERSİNİZ? Resimleri
Sıcaklar bunaltmaya devam ediyor. Yeterli miktarda sıvı

Yorum Yaz