Armani Çanta Modelleri

Tüm dünyada satışı yapılan ve çok ünlü bir marka olan Armani çanta modelleri sezonunda yine trendleri karşınıza getiriyor. sezonunda daha çok uzun kulp modelli çantalar yer almaktadır. Modeller 1980 modası ile adeta bir zaman tüneli yaşatmaktadır. Çünkü geçmişte şekilde çanta kullanımı çok yaygındı. Bu yüzden modellerini sizde hemen tercih edeceksiniz. Bu sezon rugan tasarımlar ve kare kare desenler vardır. Ayrıca  sezonunda yine en gözdeler arasında olacaktır. Yaza damgasını vuracak renk hiç şüphesiz turuncudur.

Rahat etmek ve az eşya almak isteyenler için idealdir. Kendi markasının amblemini üzerine basılmış siyah ve lacivert rugan küçük çantalar görenleri kendine hayran bırakacaktır. Seçerken kıyafetinize uygun olmasına özen gösterilmelidir. Giyimde en önemli detay her zaman kombindir. Doğru kombin yapmak için parçaları ve vücut hatlarınızı iyi orantı yapmalısınız. Spor kesim kullanacağınız zaman kıyafetinizde spor olmalıdır. Ancak rugan bir çantayı daha özel günlerde  tercih etmelisiniz. Siyah ve kırmızının karıştırılması göze çarpıyor. Renk, deri ve parlaklık olarak oldukça şıktır.

Dikkatli bir şekilde bakarak sezonun parçalarını iyice öğrenmelisiniz. Günlük, abiye, spor çantaların trend parçalarını iyice öğrenmek için güzel bir araştırma halinde olmalısınız. Kırmızı, mavi, turuncu, siyah, iki renkli, karışık desenlere kadar adeta renk ve tasarım cümbüşü yaşayacağınız bir sezon olacaktır. Bordo Armani çanta ise; aralarında en özelidir. Çünkü bu sezon her yer bordo ile şenlenecek. Armani çanta renkleri olarak daima istediğinizi bulacak ve sezonu şık olarak geçireceksiniz. İlk göze çarpan tasarımlar arasındadır. Bu tarz kapama yine geçmiş yıllarda yani 80 senelerinde genç bayanların en çok kullandığı modellerin başında geliyordu.

Armani Çanta Modelleri Resimleri
chanel-2014-2015-15.jpg

chanel-2014-2015-16.jpg

Armani Çanta Modelleri_5.jpg

Giorgio-Armani-short-haircuts-2017-Resort.jpg

2017-Bayan-Deri-Çanta-Modelleri.jpg

Armani Çanta Modelleri_6.jpg

Yorum Yaz