Adil Işık Yazlık Etek Modelleri 2016

Adil ışık etek modelleri modern çizgileri yakalayacak ve bu tarzı seveceksiniz. Her yeni model etekte, kendinize yakışacak bir unsur bulacak ve hepsini almak isteyeceksiniz. yazlık etek modelleri ile bu yazı serin ve rahatlığın konforu içinde geçirecek ve modern şıklık sergileyeceksiniz.

Bu sezon çıkardığı ürünlerde kendi farkını ortaya koyan Adil Işık firması, moda sektörünün önde gelen isimlerinden olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. İnternet mağazacılığında da önemli adımlar atan Adil Işık, site sayfaları üzerinden de alış veriş imkanı sunmaktadır.

Üzerine kısa bir ceket ile bütünleyerek gece bile giyeceğiniz yazlık etek modelleri adil ışık, gece içinde payetli ve dantel kumaşları kullanarak abiye etekler üretmiş ve özellikle genç kızlar bunlara bayılmıştır. Bu kış çok gördüğümüz deri ve kumaş karışımı eteklerin yerini bu yaz saten, pullu, dantel kumaşların çokluğu ile dikkatleri çeken mini etekler almıştır. etek modelleri adil ışık yazlık, değişik boy seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Adil Işık Yazlık Etek Modelleri 2016 Resimleri
Adil Işık Yazlık Etek Modelleri 2016_0.jpgAdil Işık Yazlık Etek Modelleri 2016_3.jpgadil-ışık-dar-etek.jpgAdil-Işık-etek-modelleri-27.jpg2016-Kışlık-Abiye-Modelleri.jpg2016-Adil-Işık-Yazlık-Mini-Abiye-Elbise-Modelleri.jpgYazlık-Elbise-Modelleri-13.jpgBluzu-Gümüş-Payetli-Eteği-Siyah-Adil-Işık-Elbise-Modeli.jpg

Yorum Yaz