Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu

AKSESUAR

ACCESSORIZE FALL/WINTER

BİRKAÇ HARİKA PARÇA

Her stilin gözdesi Accessorize, Sonbahar/Kış koleksiyonunu mağazalarda beğeniye sundu bile. Siz hala bu parçalarla tanışmadınız mı?Acele edin, çünkü sizden önce varmış olabiliriz!

Sezonlardır bütün stillere ve beğenilere göz kırpan Accessorize, geçtiğimiz ay Londra’da yeni koleksiyonunu tanıttı ve ALL ekibi bizzat oradaydı. O muhteşem davetten birkaç not aldık, şimdi paylaşma zamanı! Sonbahar/Kış koleksiyonunda aksesuar dünyasında bizleri neler bekliyor? Tabii ki sezonun en gözde trendlerinden büyük ve küçük işlemeli, parıltılı, sade, geometrik ve romantik küpeler bir numarayı paylaşıyor! Kolyelerde; uzun, kısa, ince, kalın tüm stiller farklı moda tutkunlarını bekliyor. Abartılı işlemelerden sade parçaları sevenlere kadar herkes hayalindeki tamamlayıcı aksesuarı bulabilir.

Mesela yeni serinin choker’ları, 80’ler ve 90’lar severleri buluşturmaya hazırlanıyor. Peki biraz da çantaları karıştralım mı? Uzun saplı kutu çantalar, kamera çantaları, baskılı, patchwork desenliler, özellikle metalik olanlar ve harfli cüzdanlar bizim favorilerimiz. Harika habere gelince; yeni sezon çantaların askıları başka bir Accessorize çantanın askısıyla değiştirebiliyorsunuz! Parlak olanları ters yüz edebilir yanınızdan ayırmadığınız çantalarınızı istediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz. Yani diyeceğimiz o ki sonuç belli; yine onlarca parça arasından eleme yapmak zor olacak. Çünkü Accessorize’de her şey yine bir ŞA-HA-NE!

FOTOĞRAFLAR BERKANT DEMİRBEK

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu Resimleri
Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_3.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_7.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_4.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_11.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_10.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_9.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_8.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_5.jpg

Accessorize Sonbahar/Kış koleksiyonu_6.jpg

Yorum Yaz