Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon

Abiye Elbiser Yeni Sezon

Yeni sezon abiye elbise modellerini sizin için araştırdık. 2019’un en son çıkan abiye elbise tasarımlarında taş işlemeli abiye elbiselerle Straplez abiyeler göz alıcı tasarımlarıyla çok fazla ön plana çıkmış.Göğüs kısmı taşlarla işlenmiş gayet zarif, hoş duran abiye elbise modellerinde gri tonları, somon rengi, petrol yeşili kullanılarak farklı etkiler verilmiş. Boyundan bağlamalı, göğüs dekolteli, sırt dekolteli, püskül detaylı ve el işlemesi olan birbirinden farklı yüzlerce modeller sizleri bekliyor.

Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon Photo Gallery2019 Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon

Pastel tonlar başta olmak üzere tüm renk tonlarının ustaca bir şekilde kullanıldığı tasarımlar; uzun, midi ya da kısa elbiseisteyenlerin hepsi ilgi çekiyor. Dantel detaylı elbiselerden puantiyeli elbise modellerine kadar pek çok tasarımın yer aldığı koleksiyonlar, şıklık anlayışı ile tüm yıl boyunca giyilebilecek türden.

Yazlık Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modelleri kadınların özel gece ve davetler deşık görünmek amacıyla tercih ettikleri kıyafetleri arasındadır.Düğün, nişan ya da bazen toplantı gibi birçok davette ve törende abiye kıyafetler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sezon uzun modeller ve yırtmaçlı modeller ön plana çıkarken,kısa abiye elbise modellerinde ise göğüs dekolteleri dikkat çekecek. Renkler de ise canlı renkler son dönemde tercih ettikleri abiye elbise tasarımlarında olacak. Abiye elbise modellerinde bu sezon yine kırmızının önlenemez yükselişini görüyoruz.Vücut şeklimizi çok iyi bilerek doğru bir abiye elbisesi seçimi sizleri çok ışıltılı, şık ve tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yaz