40 Yaş İçin Kombin Örnekleri

40’larını süren kadın karıştırmayı ve yeniden yorumlamayı, yorumlarken benzersiz ve sıra dışı olabilmeyi seviyor. Chloe Faye çanta, farklı parçaları bir arada kullanmaktan zevk alan 40’larındaki kadının stilini bir nebze “rahatlatacak”.

Stilinden emin ve ne istediğini bilen bi Saint Laurent takım ona çok yakışacak.

Sosyo-ekonomik manada güçlenmiş kadınlara maskülen ve seksi kombinleri çok yakıştırıyorum, tıpkı Givenchy defilesindeki bu takım gibi…

Bu yaşlarda kadının modern, zamansız ancak kendi giyinmesi gerektiğini düşünüyorum. Kusursuz kalıp ve dikişli Roman kap ceket, 40’larındaki kadın için iyi bir yatırım.

Sofistike ve iddialı stiliyle dikkat çekiyor 40’larını süren kadı Manolo Blahnik “Hangisi Pumps” ayakkabılar bu stile çok yakışacak.

Hala çok genç ve kesinlikle ne istediğini çok iyi biliyor. Altuzarra yeşil batik desenli önden gemici düğmeli elbise içinde harika görünecek. Çünkü modern yorumlu bu tavırdaki elbiseler güncel hatlarıyla en çok bu yaş kadınına yakışıyor.

Bu yaşlar kati linin en güzel çağı… Ne istediğini ve nasıl giyineceğini çok iyi bilir 40’larını süren kadın. Yaz yaklaşırken ona sezonun eğlenceli bir parçasını öneriyorum: Dior “Split 1” altın ve lame aynalı güneş gözlükleri hem genç hem de bir anlamda “yaşsız” sayılan 40’larındaki kadın çok yakışacak. Bir de önerim var ona: Bu gözlükle lame aynalı Rauwolf Constantinople çantayı kullanmaya ne dersin?

40 Yaş İçin Kombin Örnekleri Resimleri
40 Yaş kadınlar için şık moda kıyafet fikirleri40 Yaş kadınlar için şık moda kıyafet fikirleri2013 Portföy Çanta Modelleri Ile Kombin Örnekleri (26 Kombin Dünyası - En şık Kombinler - Kombin Örnekleri 2015 / 2016 40 Yaş kadınlar için şık moda kıyafet fikirleriYorum Yapmak İster misiniz? Cevaplamaktan vazgeçKombin ÖrnekleriMidi Etek Modelleri ile 2014 Kombin Örnekleri (13) | Hanımların kazak ile şık spor ve rahat kombin örnekleri 1 kombin40 Yaş kadınlar için şık moda kıyafet fikirleriMidi Etek Modelleri Ile 2014 Kombin Örnekleri (3) | Hanımların 40’lı Yaşlar İçin Abiye Modelleri – www.modatarz.net50 40 Yaş kadınlar için şık moda kıyafet fikirleri

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz