2019’un Trend Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modelleri

Düğün gecenizde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız 2019 gelinlik modelleri yazımızı güzelce okuyun deriz. 2019 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırlanan gelinlik tasarımları hepsi birbirinde şık ve çok göz alıcı diyebiliriz. Tasarımlar arasında bu sezon en çok dikkat çeken gelinlik modelleri arasında iddialı gelinlerin tercihi olan derin v yakalı gelinlik modeli, işlemeleri ile kusursuz bir görünüm sergilemekte. Bu yılın gelinlik modellerini yaka tipi, siluet ve kumaşlar belirlemiş. 2019 gelinlik trendleri nasıl olacak derseniz eğer, sizleri birbirinden değişik, cesur ve alışılmışın dışında gelinlik ve aksesuar tasarımları bekliyor!

2019’un Trend Gelinlik Modelleri Resimleri2019 Gelinlik Tasarımları

2019 Gelinlik tasarımları arasında ilk dikkat çeken detay hep bildiğimiz beyazın rengi çok az tercih edecekler. Beyaz rengin üzerine renkli detaylar tercih edilecek. Fildişi rengi, şampanya rengi ve allık rengi dediğimiz şeftaliye yakın renk detayları gelinlerin üzerinde sıklıkla göreceğiz. Aynı zamanda farklı olmayı seçen gelin adayları için mavi, lavanta ve gümüş rengini de önerilmektedir.

Ayrıca gelinlik ve aksesuar modellerinde metalik renkler ön plana çıkmış. Kristal saç aksesuarları da gelinlerin vazgeçilmez detaylarından olacak. Bu sezon hem şık hem de rahat olmak isteyen gelinlerin yılı olcak gibi gözüküyor. Tercihini beyaz renkten yana kullanan gelin adayları için tasarımcıların tercihi renkli aksesuar kullanmışlar. Eğer 2019 gelinlik modelleri sıralaması yaparsak

Vintage Gelinlik Modelleri

Sırt Dekolteli Balık Gelinlikler

Kaburga Gelinlik Modelleri

Taş İşlemeli Gelinlikler

Yarım Balık Gelinlikler

Paris Modasına Uygun Romantik Gelinlikler

Bohem Gelinlikler

Hippi Gelinlikler

Kayık Yaka Gelinlikler

Seksi Gelinlikler

Pelerinli Gelinlikler

Prenses Gelinlikler

Yorum Yaz