2019 Kot Bayan Pantolon Modelleri

Dolaplarımızın en vazgeçilmez kıyafeti kesinlikle kot pantolan modelleridir. Diğer yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da kot pantolonlar çok revaçta. Dolaplarımızda kesinlikle bir değil bir kaç çift kot pantolonumuz kesinlikle vardır.

2019 kot bayan pantolon modelleri bu sezon çok süslü tasarımları ile karşımıza çıkıyor.Taşlı, nakışlı, zincirli, çeşitli renkli motifler artık jeanlarin üzerinde olacak.

2019 Kot Bayan Pantolon Modelleri Photo Gallery2019 sezonun da paça kısımlarında saçaklar, asimetrik kesimler, desenler çok harika duruyor. Bunun yanında çizgili ve klasik kesimlerde çok ön planda. Mavi, koyu mavi, kiremit kırmızısı, indigo en revaçta olan renkleridir.

Özellikle yırtık kot pantolon tasarımlarının bir adım önde olduğunu ve gardırobunuz da bu modeli kesinlikle bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Kot pantolonlarınızı gömlekler ve kazaklarla güzel kombinler yapılabilir. Gece içinde çok uygun bir seçim olabilir. Biraz kilolo bayanlarımız için geniş kesim kot pantolon tasarımları tam size göre doğru bir seçim olacaktır. Seksi bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlarımız için de dar, vücudu saran kotlar en iyi öneriler arasında.

Yorum Yaz