2019 İlkbahar Yaz Trendleri

2019 İlkbahar Yaz Modası

2019 İlkbahar Yaz Trendleri arasında ilk dikkat çeken detaylardan ilki en büyük trendlerden biri kadınlığa hoşgeldin dönüşü, kadınların güçlenmesi ve kendine göre giyinmek istemesi olarak göze çarpıyor. Bu sezonda da leopar yine ön plana çıkmış.Leoparın haricinde hayvan desenli figürleri de görüyoruz.

İlkbahar Yaz Trendleri

2019 İlkbahar Yaz Trendleri Photo GalleryBu sezon; çılgın görünümlerin yanı sıra sade, elegan ve cool trendleri bir arada bulmak mümkün.eğer temiz bir görünümü arzu ederseniz beyaz,hardal sarısı,bej,lila renkleri tam size göre bu sezon çok moda. Özellikle tesettürlü bayanlarımız için elbise ve bluzlarda büyük kurdale ve fiyonklar tercih edebilirsiniz. geçen sezon da olduğu gibi çiçek desenler, desen üzerine desen tasarımları çok fazla var.Balon kollar çok fazla gözlere hitap edecek.. Bu kollarla feminen görünmek çok daha mümkün!Bu sezon, sokaklarda daha fazla beyaz sever kadınlar göreceğiz.2019 İlkbahar yaz trendeleri arasında PVC kıyafet, ayakkabı gibi ürünleri almak ve kullanmak bize zor gelse de, özelik çantaları kaçırmayı göze almamalıyız deriz.

2019 İlkbahar Yaz Trendleri

2019 renk kataloğunda ise sportif ve zarif görünüm arasında bej ve altın sarısı yoğun sarı renkler bu sene 2019-İlkbahar-Yaz renk furyasında fazlasıyla karşılaşacağımız tonlar arasına çoktan girmiş bile. moda tasarımcıları saçları da unutmuş değil. Saç bantları bale ruhundan sizleri süsleyecek. çantalara gelince sandıktan çantalarınız çıkarabilirsiniz. Eski model çantalarınız günümüze uygulanarak çok güzel görünüme kavuşmuşlar. Ayrıca büyük boy PVC çantalar da çok Son birkaç sezondur rüşdünü ispatlayan bel çantaları bu sezon, sportif olduğu kadar aynı zamanda elegan bir duruş sergiliyor. Her ne kadar herkese göre bir trend olmasa da, bu sezon tüylerle işiniz var! İster çanta, ister ayakkabı ya da küçük bir aksesuar, feminen ve eğlenceli tüylerle karşılacaksanız.

Yorum Yaz