2019 İlkbahar Yaz Ayakkabı Ve Çanta Trendleri

2019 İlkbahar Yaz Ayakkabı Ve Çanta Modelleri

2019 İlkbaharına girdiğimiz bu günler de moda dünyası çok hareketlendi. Moda tasarımcılarının 2019 modelleri tek tek vitrinleri çoktan süslemeye başladı bile. Çanta, ayakkabıdan, elbieslere,aksesuarlara kadar herşey hazır vitrinler de siz müşterilerini beklemekteler. Bayanların gözde aksesuarlarından olan çanta ve ayakkabı modellerini sizler için bu makalemizde anlatmaktayız.

2019 İlkbahar Yaz Ayakkabı Ve Çanta Trendleri Photo Gallery2019 İlkbahar Yaz Ayakkabı Ve Çanta Modası

2019 Markaların koleksiyonlarına göz attığımız zaman ilk göze çarpanlar arasında 2019 çanta modellerinin boyutlarının bir hayli büyük olmaması dikkat çekiyor. genellikle orta boy ve mini çantalar revaçta. Büyük boy model çantalardan hoşlanan kadınlarımız için de markalar çanta koleksiyonlarında bu modellere de az da olsa yer vermişler.Daha çok el çantaları, yana doğru takılmış çantalar ve sırt çantaları, malzeme olarak yılan ve timsah derisi görünümünde çantalar, PVC ve bezden hazırlanan çantalar, 3D çiçek detaylı çantalar,büzgülü çanta tasarımları,şeffaf ve sırt çantalar,monokrom ve postacı çantaları, renk olarak ise daha çok pastel tonları bundan başka gök mavisi, yeşil ve parlak tonları en çok görülen çanta modelleri oldu.

İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Ve Çanta Trendleri

Çantanın en önemli tamamlayacısı sayılan 2019 ayakkabı modelleri ise sandalet platformlar dikkat çekmekte.Son derece modern görünümleri ile kadınlarımızın vazgeçilmezi olacaklardır.Şık bir görünümü tercih eden kadınlarımız içinde ince platformlu sandaletleri tercih edebilecekler. Modacıların aldığı riskler arasında marka logolu modellerde bulunmaktadır.2019 baharı için balerahat giyilebilir ve uzun elbise modelleri altında çok şık gözükecektir. Gümüş renk ayakkabı tasarımları geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da ön plana çıkmış.Gümüşün yanı sıra parıltılı ve taşlı ayakkabıları yine kadınlarımız tercih edebilirler.

ilkbahar 2019 çanta modelleri arasından en güzellerini marka isimleri ile birlikte sizler için seçtik.

Yorum Yaz