2019 Abiye Elbise Modelleri

En Güzel Abiye Elbise Modelleri

Özel geceler için hazırlanan elbise modellerine abiye elbiseler diyoruz. Ünlü tasarımcılar 2019 abiye elbise modelleri tasarımlarını geçtiğimiz günlerde sergilediler. Yeni sezonda öne çıkan modeller arasında dantelli, omuz dekolteli ve kısa abiye elbiseler,uzun abiye tasarımları düğün, nişan gibi etkinliklere katılırken işlemeli abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz.Özellikle taş işlemeli abiye elbise tasarımları ön planda diyebiliriz.

2019 Abiye Elbise Modelleri ResimleriAbiye Elbise Modası 2019

2019 yılında en çok tercih edilecek olan abiye modellerinden birisi de parlak kumaşlardan yapılmış abiye elbise modelleri olmaktadır.Sırtı açıkta bırakan abiye elbise modelleri ile daha zarif görünebilirsiniz. İsterseniz bele kadar inen isterseniz de yarım sırt dekolteli abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Farklı bir görünüm sergilemek isteyen hanımlar 2019 abiye elbise modelleri arasından asimetrik abiyeleri tercih etmektedirler. Asimetrik abiye elbiseler genellikle önü kısa arkası uzun olarak tercih ediliyor.

Yeni Abiye Elbise Modelleri

Asimetrik kesim abiye elbiseler daha çok mezuniyet ya da gece daveti için uygun olmaktadır.Balıkçı yaka asimetrik elbise modelleri de bu sezon çok tercih edilecek gibi görünüyor. Boyun kısmı kapalı olan bu elbise modelleri ile toplu saçları tercih edebilirsiniz.

Abiye Elbise Modelleri

2019 abiye trendleri arasında çiçek desenler, abiyeler üzerinde hakimiyetini sürdürüyor.Tasarımcılar leopar desenlerinden de vazgeçmiyor. 2019 abiye elbise modellerin de bu sezon puantiyeyi gene görüyoruz.Puantiyeli kısa abiye modelleri ile nostaljik bir görünüm yakalayabilirsiniz.Sarı tonları 2019 abiye modellerinde trend renkler arasında yer almaktadır. Vatkalı omuzlar, derin V yakaları trendler arasında gösteriliyor.2019 abiyelerinde trend olan abartılı detaylar kollar olmaktadır. Straplez yaka, katlı elbise tasarımları da çok revaçta.

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz