2017 Yaz Güzellik Trendleri

SAÇLARA ANTI-AGING BAKIM

Klorane Zeytin Özlü Yaşlanr Karşıtı Saç Bakım Serisi, 35-40 yaşlarından itibaren zayıflamaya, daha kırılgan JA olmaya, dökülmeye başlayan ve yaşlanan saça; Koroneiki zeytininin mucizevi suyundan geliştirdiği yaşlanma karşıtı güçle dolgunluk, yapısal destek ve canlılık veriyor. Bence denemekte yarar var.

KALICI VE KUSURSUZ EPILASYON

İUzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse F acısız bir yolunu kadınlarla tanıştıran Braun Silk-expert IPL, SensoAdapt™ ten rengi sensörüyle devrim yaratıyor. Etkili bir uygulama için ten rengini sürekli olarak ölçen bu teknolojisi, etkin, hızlı ve güvenli bir uygulama için optimal ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor.

Lüks profesyonel cilt bakım markası Carita, yenilenen The Ritz-Carlton Spa’da. Profesyonel güzellikte eşsiz bir yolculuk Carita’nın. ultra güçlü formülleri, güzellik serumları ve çoklu enerjiye sahip güzellik cihazını birleştiren, soluksuz protokollerden oluşan bakımları şimdi The Ritz- Carlton. Spa’da deneyi mlenebiliyor.

2017 Yaz Güzellik Trendleri Resimleri
CESUR IŞILTILAR ALTMTONLAR

Yaz aylarının habercisi altın tonlar, bu sezonda damgasını vuracak. Bronzerların havalarda uçuştuğu. ışıltılı makyajlardan vazgeçilmediği bir sezonla daha karşı karşıya olacağımız kesin. Defilelerde çok sık rastlanmasa da Alberta Ferretti’nin ışıltılı makyaja fazlasıyla yer verdiğini söylemek mümkün. Bu yıl da geleneğin bozulmadığı ve altın tonların her daim elimizin altında olacağı fikrine ısınmakta fayda var. Bu yaz herkesi parlamaya davet ediyoruz.

Canlı renkler beraberinde kış aylarını aratmayacak renklere de ev sahipliği yapıyor. Çılgın makyaj anlayışına sahipseniz sezonunuz hayırlı olsun. Yaz sezonunda çok iddialı olacağını düşünen gruptaysanız ise tam tersi olacağının garantisini verebiliriz. Çünkü doğal makyaj ile uygulandığında dikkati sadece dudaklara çekerek çok da abartmış sayılmayacaksınız.

Yorum Yaz