Kısa Saç Modelleri

Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan bir şey varsa o da kısa saç modasıdır elbette. Hem modern bir görünüm sağlaması hem de kullanım kolaylığı açısından bayanların bir türlü vazgeçemediği saçlar yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor.
Bakımı da oldukça kolay olan kısa saç modelleri kolay şekil alabilirliği yönünden de tercih sebebidir. Bu nedenle kısa saç modellerinin yeniden moda olduğu bir yıl olacak. Kendisine yakışmayacağını düşünen bayanlar ise bir uzmandan yardım alarak yüzünün şekline en uygun modeline sahip olabilir.
Toplumumuzda kadın saç şeklini değiştiriyorsa mutsuzdur şeklinde bir algı vardır. Ancak günümüzde baktığımız da işin aslı pek de öyle görünmüyor. Gerek asimetrik gerekse küt kesilmiş bol katlı saç modellerine baktığımızda kadınlara ne kadar güçlü bir ifade kattığını görmüş oluyoruz.

Kısa saçlarda en çok tercih edilen modeller genellikle asimetrik, küt kesim, kısa kahküllü ve bol katlı modellerdir. Saçlarıma ayıracak çok vaktim yok, bazen bir tarak sürmeye bile vaktim olmuyor diyenler ise özelikle küt kesim saç modellerini tercih ediyor. Altın çağını yaşıyor desek abartmış olmayız. Modern çağ ile birlikte erkeksi görünüm verenler de bayanların çok ilgisini çekiyor. Özellikle bakımı, kolay şekil alması ve ferahlığı açısından çok tercih ediliyor. 

Ama bir o kadar da havalı. Bol kat uygulanarak elde edilen modelleri bayanlara oldukça havalı ve stil sahibi bir duruş katıyor. Asimetrik küt kesilenler ise cesaret isteyen bir model olmakla birlikte daha çok 20 li yaşlardaki genç bayanların tercihlerinde ilk sıralardaki yerini koruyor.  Bir kadın hayatını değistirmek istediğinde buna ilk olarak saçlarından başlar. Saçlardaki ufacık bir değişiklik bile kadının kendisini iyi hissetmesine sebep olabilir. Ufak ufak hayatınızı değiştirmeye saçlarınızdan başlayabilirsiniz. Fazla zaman ayırmadan ilgi çekici saç modelleri elde etmek istiyorsanız kısa saç modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Kısa Saç Modelleri Resimleri
klasik-kisa-bayan-sac-modelleri-2017.jpg

2017-Kısa-Katlı-Saç-Modelleri.jpg

Kısa Saç Modelleri_0.jpg

gozu-kapatan-kisa-sac-modelleri-2017.jpg

2017-Kısa-Katlı-Saç-Modelleri.jpg

Kısa-Saç-Modelleri-2017.jpg

2017-Kısa-Saç-Topuz-Modelleri-Yapılışı.jpg

Kısa-saç-modelleri-2017.jpg

Kısa-saç-modelleri-2017.jpg

Kısa-Saç-Örgü-Modelleri-2017.jpg

Mor-renkli-kısa-kahküllü-saç-modeli-2017-saç-modelleri-ve-fiyatları-64-TL.jpg

2017-bayan-kısa-saç-modelleri.jpg

bakir-kivircik-kisa-sac-modelleri-2017.jpg

Tarz-Kisa-Sac-Modelleri-Short-Haircut-Style-5.jpg

Kısa Saç Modelleri_2.jpg

Yorum Yaz