2017 İlkbahar-Yaz Trendleri

DENİM: KÖKLERE DÖNÜŞ

Aile mirası, dünden bugüne aktarılan kültürel değerler, zamansızlık ve süreklilik gibi yapı taşları üzerine yükselen denim markası Blue Matters’ın arkasında güçlü bir ekip var. Sahneyi yollarını marka için birleştirmeye karar veren Ece Müftüoğlu Narcy ve Kerim Yüzer’e bırakırken bir moda oluşumunun da ötesinde derin bir felsefenin izini sürüyoruz..

Civenchy aşkını son şarkısı Formation’da da kanıtlayan Beyonce karşınızda. Ne diyordu hemen hatırlayalım: “I’m so reckless when i rock my Givenchy dress.” Video klipte giydiği her “look” 2017 ilkbahar-yaz Tabii yine kendi iliyle… Hatırlamaya ne dersiniz?

2017 İlkbahar-Yaz Trendleri Resim Galerisi

Sonraki 2017 İlkbahar-Yaz Trendleri Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.


DRAMATİK KÜPELER

Sallantılı küpeler sezonu sallayan en önemli aksesuarlardan. Genelde onları ya çok seversiniz ya da nefret edersiniz. Açıkçası ben ikinci gruba aittim. Fakat Oscar de la Renta, lanvin gibi markalarla ikna oldum. Bu sezon mutlaka iri, gösterişli bir sallantılı küpe edinip onu tek kulağıma takacağımdan eminim. Omuzların açıkta bırakılacağı bir sezonun yaklaştığını düşünürsek onlara en yakışan aksesuarın sallantılı küpeler olduğunu unutmayın derim.

YEN REVLON MASKARALAR

Maskarada bir devrim: Kirpiklerinizde istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştıran özel formül ve fırçalardan oluşan yeni bir koleksiyon!

Daha uzun kirpikler için Süper Length, dolgunluk için Ultra Volüme, dolgunluk ve uzunluğu bir arada sunan Volume+Length, daha belirgin kirpikler için Dramatic Definiton veya hepsi bir arada Ultimate All-in-One…

Yorum Yaz