Gelinlik Modelleri

Gelinlikler her zaman kabarık daha fazla tercih edilmektedir. Nedeni ise genç kızlar prenses gibi olmak için genelde gelinliklerini kabarık modellerden yana kullanmaktadırlar. kabarık gelinlik modelleri de tamda genç kızların hayallerini süslleyen modellerden oluşmaktadır. Her zaman istedikleri olduğunda mutlu olan kızlar en özel günlerinde de muylu olmak isteyeceklerdir. Genç kızların hayallerini gerçekleştirecekleri modeller bu yılsa en gözde olacaktır.

Bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri modellerdir ancak çok kalabalık düğünlerde biraz sıkıntı yaşayabilirler. Bunun nedeni ise çok kabarık gelinlik modelleri yürümekde zorluk yaratabilir. Kabarıklığı sağlayan tarlatan ve benzeri ek parçalar olduğu için ağırlık da fazla olur.

Tüm bunların bir arada düşünelerek tasarlandığı kraasyondur. Çok fazla detaya gerek yoktur. Zaten kabarıklık çok fazla gösteriş katacaktır. Takılarla da birleşince çok göz yoran bir gelinlik tercih edilmemelidir. Tercihlere cevap veren birbirinden güzel modellerden oluşmaktadır. Genç kızların hayallerini süsleyen modeller bulunmaktadır.

Artık çok daha şık ve özgür… Tabii ki gelinlik seçerken organizasyonun yapılacağı mekâna, fizik ve karakterinize göre tercihte bulunmak lazım. Fakat bunların yanı sıra modayı da takip etmek iyi olacaktır.

Trendine bakıldığında hem özlemli esintilerden hoşlanan, hem de yenilik arayanlar için çok sayıda farklı modeller mevcut. Peki, ama bu ne demek? Bilindiği üzere eskiden gelinliklerde sadelik ve beyaz renk ağırlıktaydı. Günümüzde ise sadelik yerini farklı, gelinliğe renk katan aksesuarlara bırakırken beyaz ise yeni ve canlı renklere bırakıyor tahtını yavaşça. Tüm bu durumlar dikkate alındığında gelinlik modellerindeki çeşitliliğin neden bu kadar fazla olduğunu anlamak zor değil. Herkes için farklı ve yeni tasarımlar mevcut. Özgürlükçü gelinlik arayanlar için de, yenilik peşinde olanlara da, cesur modelleri tercih edenlere de çok sayıda farklı alternatif koleksiyonlarda mevcut. Eğer düğün gecenizin en mükemmeli olmak istiyorsanız  modellerine göz atmanız işlerinizi daha da kolaylaştırabilir.

Gelinlik Modelleri Resimleri
Gelinlik Modelleri_0.jpg

2017-gelinlik-modelleri.jpg

Dikkat-Çekici-Gelinlik-Modelleri-2016-ve-2017-Glamour-Wedding-Dress-7.jpg

Dikkat-Çekici-Gelinlik-Modelleri-2016-ve-2017-Glamour-Wedding-Dress-5.jpg

Zengin-kalitede-gelinlik-modeli-2017-gelinlik-modelleri.jpg

kalın-askılı-prenses-gelinlik-modelleri-2017.jpg

Gelinlik Modelleri_1.jpg

Dikkat-Çekici-Gelinlik-Modelleri-2016-ve-2017-Glamour-Wedding-Dress-10.jpg

pronovias-gelinlik-modelleri-2017.png

Yorum Yaz