Çocuk Giyim Modası

Çocuklar, moda algılarının küçük yaşlarda oluşmasının yanı sıra sağlıklı yaşam için ilk adımlarını Pablosky’le atıyorlar.

Çocuk gelişiminde önemli bir rol oynayan ayak sağlığı, yürümeye başladıkları ilk adımlarından itibaren çok önemli. İlk adım ayakkabılarından, 14 yaşa kadar özel tabanlı ve deri kullanılarak üretilen İspanyol markası Pablosky 50 yıldır sadece çocuklar için el yapımı ayakkabıları

Sezonda öne çıkan parlak deriler, püsküller minik glam rock yıldızları için ideal seçim.

üretiyor. Malzeme seçimlerinde, doğallığa ve sağlıklı ürünlerin önemine özellikle dikkat çekiyor. Ayakkabıları dört kritik bölgeye ayıran dört nokta sistemini kullanıyor. İç ve dış yüzeylerde kullanılan gerçek derinin gözenekli yapısı ve esneme kabiliyeti sayesinde ayağın nefes almasını sağlıyor. Özel teknolojisi bakteri üretimini engelliyor. Yumuşak ve esnek topuğu saran arka kısmı ise topuğun dışa dönmesini engelliyor ve ön burun ve arka topuk korumaları sayesinde çocukların dengede kalmasını sağlıyor. Sağlıklı ayakkabıların başka özelliği ise sezon trendlerine uygun tasarımları. Moda, mutlu ve sağlıklı adımlarla ilerliyor.

JUNIOR’LARA SENIOR TEKNOLOJİ

Pablosky Intech teknolojisi ile üretilen yüzde yüz deri ayakkabılar, kaymaz taban özellikli ve terlemeye karşı iki saniyede kuruma sağlıyor.

Çocuk Giyim Modası Resimleri
Çocuk Giyim Modası_4.jpg

Çocuk Giyim Modası_0.jpg

Çocuk Giyim Modası_20.jpg

Çocuk Giyim Modası_19.jpg

Çocuk Giyim Modası_18.jpg

Çocuk Giyim Modası_6.jpg

Çocuk Giyim Modası_9.jpg

Çocuk Giyim Modası_12.jpg

Çocuk Giyim Modası_8.jpg

Çocuk Giyim Modası_1.jpgÇocuk Giyim Modası_5.jpg

Yorum Yaz