2016 yaz güzellik trendleri

DERİN KIRMIZI

Paris’teki Acrıe Studios şovundaki göz alıcı kırmızı dudaklara imzasını atan Makyaj Artisti Dick Page, “Bu biraz karikatür dudağı” dedi. Shiseido’nun Makyaj Sanat Direktörü Page, markanın Dragon Red tonundaki Perfect Rouge Lipstick rujuna açık kırmızı tonu katarak zengin bir çilek rengi ortaya koydu. Bu bahar, vişne çürüğünden narçiçeğine, kırmızının her tonu podyumları süsleyerek sıra dışı bir his yarattı.

Cover Girl’ün Global Kreatif Tasarım Direktörü McGrath, Miu Miu’da şarap tonlarında kalem ve gelincik rengi ruj kullanarak oluşturduğu “aydınlatmalı” dudaklarla çok konuşuldu. Nelerden mi ilham aldı? 70’lerin sert duruşlu Ingiliz sokak kadınlarından.

Bu masaldaki prensesin mışıl mışıl uyumasını kıskanma deliksiz uyku, şehir koşturmacasında zamanla yarışan bizler için artık lüks oldu. Ama cildimiz de kendisini en çok gece uykusu sırasında yeniliyor! O zaman buyurun, doğru yöntemler ve yenilikçi ürünlerle uykunuzdan maksimum fayda sağlamanın yolları.

Hangimiz sabah uykusunu almış, dinç şekilde, yataktan coşkuyla zıplayarak kalkıyor? Çoğu zaman, yeteri kadar uyumuş sayılsak da yorgun uyanıyoruz. Ancak güzel, zinde ve dinlenmiş olmak için uykunun yalnızca süresi değil, kalitesi de önemli. Üstelik cildimiz, derin uykuda olduğumuz süreyi kendini yenilemek için kullanıyor, bu sırada bakım ürünlerinin etkisi katlanıyor. Sekiz saat uyuyamıyorum diye üzülmeyin, daha kısa süreli olsa da derin ve deliksiz uykunun formüllerini öğrenin!

2016 yaz güzellik trendleri Photo Gallery
2016 İlkbahar-Yaz Makyaj modası - 2 - Doğal görünüm - Pudra2016 İlkbahar - Yaz Moda Trendleri | Kadın Sitesi

Yorum Yaz