2016 Sonbahar Sokak Stilleri

BOTLARIN DÖNÜŞÜ

Bu sonbaharın, tarzınıza tarz katacak botlan sizin için toparladık! Eleme işini kolaylaştınyoruz, bu senenin modellerini sıralaması bizden, seçmesi sizden!

SOKAK MODASI

Sonbaharla birlikte yeni sezon geldiğine göre, favori kızlanmızın Milano, NevvYork, Londra ve Paris sokak stillerinde neler giyeceklerini tahmin etmeye çalıştık.

İRENE KIM’IN RENKLİ GARDIROBU

Estee Lauder’in dünyaca ünlü güzeli sadece cilt bakımı ve güzelliğiyle ilgilenmiyor: Seattle’da doğmuş ve büyümüş olan İrene şu anda Güney Kore’de yaşıyor ve renkli parçalar kullanarak oluşturduğu stilini her firsatta gösteriyor.

3- Kaban, Gusto, 699,90TL 4-Ayakkabı, Tod’s, Fiyatı henüz belli değil.

MARGARET ZHANG’IN KUMAŞLARA OYUNU

Yazan stilist ve fotoğrafçı olan Margaret’ın “Shine byThree” adında bir blog’u var. Kat kat giyinmek konusunda çok başarılı ve bunu göstermekten çekinmiyor Ölçülü seçimleriyle yarattığı stiller abartıdan uzak ve çok başarılı.

LEANDRA MEDINE’IN FARKLI STİLİ

Sokak stilinde mix&match tarzıyla da bilinen Leandra’yı hep beklenmedik ama zevkli parçalarla görüyoruz. Her zaman yeni markalan denemeyi seven Leandra alternatif şık.

OKULDAN KALMA BİR GUN

Bu sezon tekrar yükselen kolej tarzıyla alternatif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sizin için seçip hazırladığımız, ekranlarda izlediğimiz beş tarzdan kendinize uygun olan üniformayı seçin.

LOVE STORY

Romantik ve masum bir hikayenin yıldızlannın yalın stilleri bizlere hala ilham vermeye devam ediyor Gucci’nin Sonbahar-Kış koleksiyonunda olan bisiklet yaka trikolar ve klasik trençkotlar yine yeniden popüler.

THE BREAKFAST CLUB

Akıllarda kalan eğlenceli sahneleriyle 80’lerin popüler filminde gördüğümüz Moll/nin tarzı aslında salaş bir tişört, süet bir etek ve kalın bir kemerden ibaretti, Bomber ceketin farklı havası stilinizde fark yaratmaya yetiyor.

2016 Sonbahar Sokak Stilleri Resimleri
2016 Sonbahar Sokak Stilleri_0.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_3.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_2.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_5.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_9.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_8.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_7.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_14.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_15.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_10.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_12.jpg2016 Sonbahar Sokak Stilleri_11.jpg

Yorum Yaz