2016 Hoşgeldi Sefa Geldi

Başlayan her şey biter, biten her şey de aslında yeni bir başlangıçtır. Tıpkı birbirini kovalayan finler, aylar, yıllar gibi…

Koşuşturma içinde geven günler akıp giderken, bir de bakarsın yıl bitmiş, yenisi kapıya dayanmış. Sonra dönüp arkana baktığında, tek diyebildigin; ‘Ne çubuk gectl bu yıl ya! olur. Bu noktada önemli olan aslında o gevip giden günleri nasıl değerlendirdiğindir.

Günü doya doya yaşamak gerektiğini, goc olmadan anlamalı ve hayatın tadını çıkarmaya başlamalı…

Yılın son sayısını hazırlarken biz, ekipçe her ay oldııgu gibi yine çok eğlendik. Stil şayiaları mı/da bu kış neler giyeceğimizi, ne tip mantolara yatırım yapmamız gerektiğini mercek altına aldık. (îıalık desenler hız kesmeden hayatımızdaki yerini korumaya dev am ediyor. Onlan düz parçalarla bir araya getirmenizi öneriyorum… Siyah, seksi tarzına bu kış ‘glam ekliyor. Nasıl mı? Dantel ve deriyle bir araya gelerek, önerim, dantel bir eteği deri ceketle birlikte giymeniz yönünde. lUı kış renk olarak hep birlikte toprak ve baharat tonlarına yatının yapacağız. Pişman olmayacağınızın garantisini veriyorum.
Aralık kapağımızı efsanevi Miek Jaggerın kızı (Gîeorgia May lagger süslüyor. Son yıllarda ayrık dişli olmanın, düzeltilmesi gereken bir kıısıır olmaktan çıktığını fark etmişsinizdir.

Artık ayrı bir seksilik unsuru olan bu görünüm, (Gîeorgia nın karakteristik yüzüne cok yakışıyor. Ona ayırdığımız sayfalarda kariyeri, stil ve özel hayatına dair merak edilenleri bulacaksınız.

Son on yıkla lüks kavramının değişimini, eminim sizlerde fark etmişsinizdir. Yeni lüks artık bambaşka anlamlar taşıyor.
(Geçtiğimiz ay içinde düzenlenen ‘Kvolution konferansında, lüksün evrim ve müşterilerin yeni taleplerinin neler olduğu masaya yatırıldı. Sayla ITO’da sizi bekleyen lüksünüzü Nasıl Alırdınız? başlıklı konumuzu okumadan geçmeyin.

2016 Hoşgeldi Sefa Geldi Photo Gallery
2016 Hoşgeldi Sefa Geldi

Yorum Yaz