Abiye Modelleri ve Gece Elbiseleri 2016

2016 yılının gelmesiyle birlikte modacılar sezonun en güzel abiye modelleri gece elbiseleri koleksiyonunu beğeniye sunmakta gecikmediler. 2016  abiye modelleri gece elbiseleri detaylı olarak incelendiğinde çok fazla modele rastlamak mümkün. Hal böyle olunca bayanlar  koleksiyonundan model seçiminde zorlanabiliyor. Koleksiyonunu sonbahar ve ilkbahar şeklinde iki kategoriye ayırmak da mümkün. Birbirinden keskin çizgilerle ayrılmayan ancak mevsime göre farklılık gösterebilen bu iki kreasyonun en beğenilen modellerinden bir tanesi kalın askılı abiye modeller oluyor. İlkbahar yada sonbahar fark etmeksizin her mevsim kullanılabilen bu modeller yıllardır hiç modası geçmeyen abiye modelleri arasında yer alıyor. Beğenilen bir diğer model ise straplez abiyeler oluyor. Koleksiyonunda adından sıkça söz ettiren straplez modeller mini boy olabileceği gibi uzun olarak da tasarlanabiliyor.

İlkbahar aylarının gelmesiyle birlikte  ilkbahar koleksiyonu vitrinlerde yerini almaya başladı. Canlı renklerden tasarlanan bu modellerden en çok rastladığımız renk yeşil ve tonları oluyor. Geçen sezon ağırlıklı olarak tercih edilen su yeşili abiye modelleri ise bu sezon yerini daha koyu renklere bırakıyor. 2017 yeni yıl abiye modelleri gece elbiseleri koleksiyonunda koyu renklere ve siyaha çok az yer verilmiş diyebiliriz. Ancak sezonun ilerleyen günlerinde sonbahar kreasyonuna uyumlu olması nedeniyle bu renklerden tasarlanan sayısı artış gösterebilir.

Dikkat çeken modellerden bir diğeri de tek omuz askılı abiyeler oluyor. Kendine yer edinen bu modeller özellikle mezuniyet balolarında ve davetlerde ağırlıklı olarak tercih edilen bir model oluyor. Sırt dekolteli ve yırtmaçlı modeller de  kreasyonunda beğenilen modeller arasında yer alıyor. Transparan modeller ise daha çok 2017 koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.

Abiye Modelleri ve Gece Elbiseleri 2016 Resimleri
2016-kırmızı-elbise-modası.jpg

Gece-Elbise-Modelleri-Payetli-Gece-Elbiseleri-Mini-Gece-Elbise-Modelleri-Mini-Abiye-Modelleri-13.jpg

2016-Abiye-gece-Elbise-Modelleri_5.jpg

Özel-gece-elbiseleri-ve-abiye-modelleri-2016.jpg

2016-gece-elbisesi-modası.jpg

Abiye Modelleri ve Gece Elbiseleri 2016_1.jpg

2016-Abiye-gece-Elbise-Modelleri_8.jpg

Abiye Modelleri ve Gece Elbiseleri 2016_3.jpg

Yorum Yaz