Kırmızı Bayan Şort Modelleri 2016

Yaz aylarının bunaltan sıcaklarına maruz kalan bayanlar şort modellerine yöneliyor. Tasarımcılar da bu taleplerden yola çıkarak  koleksiyonlarına ağırlık veriyorlar. Her çeşit modelin bulunduğu koleksiyon hem bayanlardan hem de modacılardan tam not aldı. Yazlık koleksiyonları sizler için detaylı olarak araştırdığımızda şortların gözde tasarımlar arasında yer aldığını gördük. Bu nedenle her bir modeli ayrıntılı bir şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yılın ilk aylarında görücüye sunulan 2016 sezonunda her ortamda karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Spor modellerin yanı sıra şık modellerin de ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyon birbirinden güzel tasarımlarla göz dolduruyor. 2016 yazlık kırmızı bayan şort modelleri sunduğu şık seçeneklerle bayanların karar vermesini zorlaştırabiliyor. Yaz mevsiminin aranılan kıyafetlerinden biri olan seksi görünümleriyle çekici kıyafetler kategorisinde yer alıyorlar. Her renk modelin yer aldığı koleksiyonda iddialı bir renk olması nedeniyle kırmızı renk daha fazla tercih ediliyor. Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Plajlarda ve sahillerde de sıklıkla karşımıza çıkan kot şortlar genç kızlar tarafından oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor. Hareketli çizgileriyle yaz aylarının neşeli havasını yansıtıyor.

Renkleriyle ilgi odağı haline gelen şortlar tasarımlarıyla da göz dolduruyorlar. Her biri özenle tasarlanan kendine güvenen cesur bayanların en çok tercih ettiği modellerden biri oluyor. Son zamanlarda kış mevsiminde de kullanılabilen  koleksiyonuyla yaz aylarına damgasını vurdu. Her mevsim beğeniyle kullanılan şortlar taşıdıkları çizgilerle yaz aylarının ruhunu yansıtıyorlar.

Koleksiyonunda yer alan sayısız çeşit içerisinde payetli modeller de bayanların beğenisini kazanıyor. Işıltılı görünümleriyle adlarından söz ettiren payetli şortlar partilerde ve eğlencelerde karşımıza çıkıyor. Özellikle renkli bir kişiliğe sahip olan genç kızlara hitap eden yazlık kırmızı payetli şort modelleri sezonun en gösterişli tasarımları arasında yer alıyor.

Kırmızı Bayan Şort Modelleri 2016 Resimleri
anatolia-bayan-sort-beyaz-kirmizi-11638-42-B.jpg

Yazlık Kırmızı Bayan Şort Modelleri 2016 _1.jpg

Zara-Bayan-Kırmızı-Şort-modeli-Yeni.jpg

kırmızı-tulum-modeli.jpg

saçaklı-kırmızı-şort-pembe-gömlek.jpg

kenar-detaylı-kırmızı-şort-üzerine-beyaz-tişört-ve-siyah-yelek-2013-modası-yazlık-kombin.jpg

kot-sort-modeli-siyah-sort.jpg

Yorum Yaz